Michał Kucharczyk napisał wiadomość do kibiców. Ma żal do …

F1: Grand Prix Monaco. Kwalifikacje Formuły 1 na żywo. Transmisja ...

Michał Kucharczyk odchodzi z Legii Warszawa. Piłkarz jest rozgoryczony sposobem, w jaki klub się z nim pożegnał.

Kucharczyk trafił do Legii latem 2010 roku. Przez dziewięć lat zdobył z nią jedenaście różnych trofeów. Choć zawsze był istotną postacią zespołu, to władze klubu postanowiły się z nim rozstać. Swoją decyzję zakomunikowały w mało elegancki sposób – przez wpis na stronie internetowej klubu. Sam piłkarz odniósł się do formy pożegnania w swoim wpisie na Instagramie.

– Dziękuję wszystkim: pracownikom, zawodnikom, trenerom, kibicom – którzy przez tyle lat dawali mi wsparcie nie tylko wtedy kiedy było dobrze, ale właśnie w tych najważniejszych momentach, gdy człowiek myślał, że gorzej już być nie może… Przykro mi, że nie pozwolono mi pożegnać się w godny sposób z wyżej wymienionymi ludźmi, którym tak wiele zawdzięczam… „Nikt nie jest zobowiązany, by kogokolwiek lubić, ale istnieje pewna rzecz, o której warto pamiętać: szacunek” – napisał Kucharczyk na Instagramie.

Piłkarz przyznał, że od dziecka jego marzeniem była gra dla Legii.

– Spędziłem tu 1/3 swojego życia, całe 9 lat. Bywało różnie, jednak przeżyłem tu mnóstwo wspaniałych chwil, które będą ze mną do końca życia – napisał Kucharczyk.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Cześć wszystkim. Nie wiem od czego zacząć, w ogóle co napisać… Mógłbym napisać wiele, ale postaram się jak najkrócej by Was nie zanudzić 🤪😂 Legia Warszawa… to klub, na którego wartościach i DNA byłem wychowywany od małego. Moim największym marzeniem było zagrać w nim choć jeden mecz, a spędziłem tu 1/3 swojego życia, całe 9 lat. Bywało różnie, jednak przeżyłem tu mnóstwo wspaniałych chwil, które będą ze mną do końca życia. Chciałbym podziękować wszystkim z osobna, ale trochę by się zeszło..dlatego dziękuję wszystkim: pracownikom, zawodnikom, trenerom, kibicom – którzy przez tyle lat dawali mi wsparcie nie tylko wtedy kiedy było dobrze, ale właśnie w tych najważniejszych momentach, gdy człowiek myślał, że gorzej już być nie może.. Nie mówię Żegnajcie, lecz Do zobaczenia 😉 Cała Legia zawsze razem 💪🏻👊🏻 Ps. Przykro mi, że nie pozwolono mi pożegnać się w godny sposób z wyżej wymienionymi ludźmi, którym tak wiele zawdzięczam… ,,Nikt nie jest zobowiązany, by kogokolwiek lubić, ale istnieje pewna rzecz, o której warto pamiętać: SZACUNEK.” Dziękuję za wspaniałą grafikę @peestecom Kapitalna robota 👏🏻👏🏻🔝 Kuchy 🙋🏻‍♂️

Post udostępniony przez Michał Kucharz (@18kuchy18)

Kucharczyk rozegrał 349 meczów w barwach Legii. Strzelił w nich 71 goli. Prawdopodobnie będzie kontynuował karierę w Turcji.


Czytaj więcej…

Michał Kucharczyk wbija szpilkę władzom Legii za sposób w jaki z …

Odejście z Legii Warszawa skomentował także Michał Kucharczyk, który na swoim profilu na Instagramie przyznał, że nie miał okazji odpowiednio pożegnać się z klubem. – Przykro mi, że nie pozwolono mi pożegnać się w godny sposób z wyżej …

Źródło: Sport.pl

Michał Kucharczyk: Nie pozwolono mi pożegnać się w godny sposób

Choć Michała Kucharczyka i jego piłkarskich umiejętności nie sposób jednoznacznie ocenić, jego odejście z Legii Warszawa jest jednak pewnym zaskoczeniem. Tym bardziej, że jeszcze kilka miesięcy temu obie strony porozumiały się ws. nowego kontraktu.

Źródło: WP SportoweFakty

Michał Kucharczyk jest rozżalony na decyzję Legii Warszawa. "Nie …

"Nikt nie jest zobowiązany, by kogokolwiek lubić, ale istnieje pewna rzecz, o której warto pamiętać: szacunek" – napisał Kucharczyk na Instagramie. Piłkarz przyznał, że od dziecka jego marzeniem była gra dla Legii. – Spędziłem tu 1/3 swojego życia, całe 9 lat.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Michał Kucharczyk napisał wiadomość do kibiców. Ma żal do …

Michał Kucharczyk po dziewięciu latach odchodzi z Legii Warszawa. Piłkarz nie miał okazji pożegnać się z kibicami na murawie, dlatego napisał do nich wiadomość w mediach społecznościowych. Przyznał jednocześnie, że ma żal do władz stołecznego …

Źródło: Sport Radio Zet (komunikaty prasowe)

Legenda Legii Warszawa odchodzi z klubu

Oficjalna strona Legii Warszawa potwierdziła, że z klubem po zakończeniu kontraktu pożegna się Michał Kucharczyk. 28-letni pomocnik w stołecznym klubie występował przez dziewięć lat. W jej barwach wystąpił w 349 oficjalnych spotkaniach w których …

Źródło: Polski-sport.pl (komunikaty prasowe) (Blog)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *