Michał Kubiak: chcieliśmy zakończyć ten mecz jak najszybciej

Michał Kubiak: Chcemy prezentować się najlepiej w końcówce …

… 21 punktów przy 4 rywali, ale pewnie kiedyś się nam to zdarzyło. Początek drugiego seta nie był w naszym wykonaniu jakiś super, więc najważniejsze jest to, że potrafiliśmy go "odwrócić" i wygrać – powiedział po spotkaniu przyjmujący Michał Kubiak.

Źródło: Sport.pl

Miejmy nadzieję, że tak samo będzie w dalszych fazach turnieju, a nie tylko tutaj. Zapraszamy wszystkich serdecznie i nadal prosimy o pomoc – dodał Kubiak. – Hala w Amsterdamie jest mniejsza i to chyba dobrze, bo czasem dobrze jest zmienić otoczenie.

Źródło: Onet.pl

Michał Kubiak: Najlepiej chcemy grać pod koniec turnieju [WIDEO]

Nie pamiętam, kiedy ostatni raz coś takiego zrobiliśmy, ale zdarzyło nam się. Cieszymy się z tego, bo mimo słabego początku drugiego seta potrafiliśmy go odwrócić i wygrać – skomentował kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak, odnosząc się do …

Źródło: Dziennik Łódzki

ME siatkarzy. Michał Kubiak: Czujemy się pewni siebie i mocni …

Polacy bawili się przez trzy sety, a kiedy tylko podkręcili tempo, rywal nie istniał. – Wiem, jaki wynik osiągnęliśmy w końcówce drugiego seta, 21:4. Nie pamiętam czegoś takiego – przyznał Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski po tym łomocie, bo trudno …

Źródło: SuperBiz.SE.pl