Met Gala 2019. Emily Ratajkowski zachwyca sukienką

Met Gala 2019. Emily Ratajkowski zachwyca sukienką

MET Gala 2019 zgromadziła największe gwiazdy światowego formatu. W tym roku motyw przewodni imprezy brzmiał: Kamp: Notatki o Modzie. Miało być odważnie, przaśnie i bajkowo. Na czerwonym dywanie było to widać aż nadto. Jedną z najbardziej efektownych kreacji miała Emily Ratajkowski.

Modelka pojawiła się na gali w odważnej sukience Dundas. Szczególną uwagę zwrócił odważny dekolt, który rozbudził tylko wyobraźnię. Nie dość, że podkreślił biust Emily, to odsłonił jej umięśniony brzuch. Cała suknia iskrzyła się od stóp do głowy, łącznie ze skrzydlatym hełmem. Trzeba przyznać, że Ratajkowski wyglądała w nim jak seksowna wersja mitologicznego Hermesa.

Jednak strój to nie wszystko. Przeszywające spojrzenie modelki powoduje ciarki na całym ciele. Trzeba przyznać, że Emily wie, jak zwrócić uwagę fotoreporterów.

AD


Czytaj więcej…

Emily Ratajkowski przyszła na MET Gala 2019 prawie nago. Jej …

Nie dość, że podkreślił biust Emily, to odsłonił jej umięśniony brzuch. Cała suknia iskrzyła się od stóp do głowy, łącznie ze skrzydlatym hełmem. Trzeba przyznać, że Ratajkowski wyglądała w nim jak seksowna wersja mitologicznego Hermesa. Jednak strój to …

Źródło: Plotek.pl

Met Gala 2019. Emily Ratajkowski zachwyca sukienką

W tym roku szczególną uwagę przyciągnęła Emily Ratajkowski. Jej głowa jest uwieńczona parą skrzydeł zrobionych ze śnieżnobiałych i posrebrzanych piór. Suknia składająca się z metalicznych pasków i biżuterii odsłania jej wyrzeźbione ciało.

Źródło: Wirtualna Polska

Emily Ratajkowski w bardzo odważnej kreacji na MET gala …

W tym roku Lady Gaga dała prawdziwy pokaz swoich możliwości na czerwonym dywanie, ale to kreacja Emily Ratajkowski zachwyciła wszystkich. Modelka miała na sobie transparentną suknię połączoną ze srebrnymi elementami. Kreacja odsłoniła mocno …

Źródło: Gazeta.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *