Męskie Granie 2019 – PIOSENKA "Sobie i wam". Kto wykonuje …

Ogromny pożar hali produkcyjnej firmy Iglotex w Skórczu

Męskie Granie jest wydarzeniem, na które czeka wielu fanów muzyki. Tegoroczny skład Męskie Granie Orkiestry nie był do tej pory znany, a mimo to wszystkie bilety w przedsprzedaży sprzedały się na pniu.

Męskie Granie 2019 to trasa koncertowa, która promuje polską muzykę. Koncerty odbywają się niemal w całej Polsce, a na dwóch scenach zaprezentują się artyści, reprezentujący różne style i gatunki muzyczne.

Na Męskim Graniu jest miejsce dla młodych i początkujących oraz tych cenionych i znanych artystów. Granice między nimi są zacierane, każdy wykonawca jest równie ważny i przyciąga dużą publiczność.

Męskie Granie 2019 będzie jubileuszową ( już dziesiątą) odsłoną tej letniej trasy koncertowej. Na każdym z koncertów usłyszymy hymn Męskiego Grania, czyli singiel, który promuje trasę.

To utwór "Sobie i Wam" w wykonaniu Katarzyny Nosowskiej, Organka, Krzysztofa Zalewskiego oraz Igo znanego z zespołu Bass Astal x Igo.

W Męskie Granie Orkiestrze znaleźli się jeszcze tacy muzycy jak Marcin Macuk, Michał FOX Król, Piotr Pawlak, Michał "Malina" Maliński i Bartek Pająk.

Autorką słów tegorocznego singla trasy Męskie Granie 2019 jest Katarzyna Nosowska. Muzykę skomponowała wspólnie z Marcinem Macukiem.

Warto wspomnieć o tym, że to właśnie Nosowska jest pierwszą dyrektorką artystyczną Męskiego Grania. To ona otworzyła projekt na kobiecą muzykę.

Tegoroczna trasa Męskie Granie 2019 obejmie siedem miast. Tradycyjnie rozpocznie się w połowie lipca w Poznaniu, a zakończy pod koniec sierpnia uroczystym finałem w Żywcu.

Oto dokładne daty trasy koncertowej Męskie Granie 2019:

  • Poznań, Cytadela, 13 lipca
  • Kraków, Muzeum Lotnictwa, 20 lipca
  • Gdynia, Park Kolibki, 27 lipca
  • Wrocław, Partynice, 3 sierpnia
  • Katowice, Strefa Kultury, 10 sierpnia
  • Warszawa, Służewiec, 17 sierpnia
  • Żywiec, Amfiteatr pod Grojcem, 24 sierpnia

Bilety na Męskie Granie rozchodzą się w szybkim tempie. Wyprzedała się cała pula, która rozstała przeznaczona na przedsprzedaż.

Regularna sprzedaż biletów na Męskie Granie 2019 rozpocznie się 6 czerwca o godzinie 10.00. Będą to bilety imienne, jedna osoba może nabyć maksymalnie cztery sztuki.

Cena jednego biletu wyniesie 149 złotych.

Wybieracie się na tegoroczną trasę koncertową Męskie Granie 2019?

Zobacz także: OFF Festival 2019. Poznaliśmy nowe zespoły, które wystąpią w Katowicach


Czytaj więcej…

Męskie Granie 2019 – PIOSENKA "Sobie i wam". Kto wykonuje …

Piosenka Męskiego Grania 2019 i tekst singla promującego trasę koncertową to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W tym roku piosenkę przewodnią wykonuje czwórka artystów, m.in. Katarzyna Nosowska i Organek. Szczegółowe informacje …

Źródło: Radio ZET

Męskie Granie 2019. "Sobie i Wam" to będzie hit czy kit? "Fajna ta …

Reżyserem teledysku jest Allan Willmann, a piosenkę śpiewają sama Nosowska, Krzysztof Zalewski, Organek i Igo. W klipie pojawiają się również artyści, którzy występowali na scenie w poprzednich latach, gdy Męskie Granie ruszało w Polskę, m.in.

Źródło: Gazeta.pl

Męskie Granie 2019: Nosowska, Igo, Organek, Zalewski w składzie …

Skład tegorocznej Męskie Granie Orkiestry utrzymywany był w wielkiej tajemnicy, stanowiąc przedmiot licznych spekulacji i olbrzymiego zainteresowania fanów. Czas odkryć karty! Specjalnie z okazji dziesiątej edycji trasy Męskie Granie, sponsorowanej …

Źródło: Onet.pl

Męskie Granie 2019: jest singiel! Nosowska, Igo, Organek, Zalewski …

W skład orkiestry Męskiego Grania tym razem weszli: Krzysztof Zalewski, ubiegłoroczny szef orkiestry i autor jej hitu "Początek"; Tomasz Organek – lider zespołu Organek, a od niedawna także powieściopisarz; Igor Walaszek, połowa duetu Bass Astral x Igo, …

Źródło: Gazeta Wyborcza

Męskie Granie 2019. Poznaliśmy utwór i skład tegorocznej Męskie …

Męskie Granie 2019 to trasa koncertowa, która promuje polską muzykę. Koncerty odbywają się niemal w całej Polsce, a na dwóch scenach zaprezentują się artyści, reprezentujący różne style i gatunki muzyczne. Na Męskim Graniu jest miejsce dla młodych i …

Źródło: Radio ChilliZet

Męskie Granie 2019. Opublikowano singiel i teledysk!

Tegoroczna trasa koncertowa Męskie Granie ruszy w połowie lipca, ale już dzisiaj opublikowano oficjalny teledysk promujący tegoroczne wydarzenie. Utwór „Sobie i Wam” wykonują wspólnie popularni polscy muzycy. Niektórzy znani są z wcześniejszych …

Źródło: wMeritum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *