Meghan i Harry zdradzili imię dziecka. Jak nazywa się "baby Sussex"?

Meghan i Harry zdradzili imię dziecka. Jak nazywa się "baby Sussex"?

To magiczne, wspaniałe. Mam dwóch najlepszych mężczyzn na świecie, więc jestem naprawdę szczęśliwa! – mówiła podczas wystąpienia Meghan.

W rozmowie z dziennikarzami księżna Meghan powiedziała, że jej syn nie ma problemów ze snem. Ma naprawdę spokojne usposobienie. To niczym sen, wyjątkowe dni dla nas – powiedziała księżna.

Z kolei szczęśliwy Harry mówił, że syn „zmienia się każdego dnia”. Żartował jednocześnie – odnosząc się do swojego rudego zarostu – że dziecko „już też ma lekki zarost”.

Rodzicielstwo jest wspaniałe – zapewnił 33-letni książę, dodając, że chce się skupić na tym, aby „spędzić nieco cennego czasu” ze swoim synem.

We wtorek starszy brat Harry’ego, książę William, podkreślił w rozmowie z dziennikarzami, że jest „oczywiście zachwycony” narodzinami nowego członka rodziny królewskiej, i dodał, że „cieszy się na spotkanie z nimi w kolejnych dniach, kiedy sytuacja się trochę uspokoi”.

Mówiąc o bracie żartował: Jest mi bardzo miło, że mogę (go) powitać w stowarzyszeniu ludzi pozbawionych snu, które skupia rodziców.

Wcześniej książę William i księżna Kate pogratulowali świeżo upieczonym rodzicom w internetowym oświadczeniu.

Książę i księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna księcia i księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny – napisali.

Dzieci urodzone w brytyjskiej rodzinie królewskiej zazwyczaj są chrzczone w okolicach trzeciego miesiąca życia, co w przypadku dziecka Harry’ego i Meghan mogłoby oznaczać sierpień lub wrzesień. Ceremonia najprawdopodobniej odbędzie się w kaplicy św. Jerzego, gdzie odbył się też ślub pary. Na razie nie wiadomo, kto zostanie wybrany na rodziców chrzestnych chłopca.


Czytaj więcej…

Narodziny royal baby. Skandaliczny komentarz Krystyny Pawłowicz

Cały świat gratuluje księciu Harry'emu i Meghan Markle z okazji narodzin ich pierwszego dziecka. Tymczasem Krystyna Pawłowicz postanowiła w swoim stylu skomentować przyjście chłopca na świat.

Źródło: Wprost.pl

Znamy imię najmłodszego royal baby. Syn Harry'ego i Meghan …

Syn księcia Harry'ego i jego małżonki Megan nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor. O decyzji książęca para poinformowała za pośrednictwem konta na Instagramie. „W Zamku Windsor Ich Królewskie Mości przedstawili w Jej Wysokości Królowej …

Źródło: TVP Info

To już oficjalne! Meghan Markle i książę Harry ogłosili imię "royal

… jak na imię otrzyma dziecko Harry'ego i Meghan. Ich pierwszy syn jest obecnie siódmym kandydatem w kolejce do brytyjskiego tronu. Royal baby: Harry and Meghan reveal son to the world https://t.co/ii4NTMaGEA. — Sky News (@SkyNews) May 8, 2019 …

Źródło: RMF FM

Tak wygląda royal baby. Harry i Meghan pochwalili się dzieckiem

Dwa dni po przyjściu na świat, zdjęcie królewskiego dziecka obiegło media. Syn Meghan i Harry'ego wziął udział w specjalnej sesji, a towarzyszyli mu dumni rodzice. Zdjęcia syna pary książęcej wykonał fotograf zatrudniony dla jednej z agencji …

Źródło: Wprost.pl

Księżna i książę Sussex pokazali syna

Księżna Meghan i książę Harry spotkali się z dziennikarzami i pokazali swoje nowo narodzone dziecko. Chłopiec, który jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu, przyszedł na świat wczesnym rankiem w poniedziałek. Meghan, zapytana przez dziennikarzy …

Źródło: TVN24

Książę Harry i Meghan Markle pokazali światu royal baby!

Książę Harry i księżna Meghan pokazali światu swojego syna! Chłopiec, który jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu, przyszedł na świat w poniedziałek 6 maja wczesnym rankiem, ważył 3,2 kg. Na razie nie ujawniono, jakie imię otrzyma. REKLAMA.

Źródło: RMF 24

"Jesteśmy wyborcami PiS, ale ręce opadają". Pawłowicz zgaszona …

Gdy na całym świecie informowano o kulisach narodzin royal baby, Krystynę Pawłowicz zainspirowało to do przypomnienia bardzo smutnej historii, czyli śmierci małego Alfiego. Trudno w to uwierzyć, ale posłanka PiS obarcza winą za śmierć chłopca…

Źródło: naTemat

Meghan Markle i książę Harry podali imię "royal baby"

Meghan Markle i książę Harry podali imię "royal baby". Książę Harry i Meghan Markle / Źródło: PAP/EPA / FACUNDO ARRIZABALAGA. Dodano dzisiaj 19:00 0. Archie Harrison Mountbatten-Windsor – tak nazywa się syn księcia Harrego i Meghan Markle.

Źródło: Do Rzeczy

Meghan i Harry zdradzili imię dziecka. Jak nazywa się "baby Sussex"?

Jak wygląda linia dziedziczenia brytyjskiego tronu po narodzinach "royal baby"? Rozkład prezentuje się następująco: Królowa Elżbieta II → książę Karol → książę William → książę George → księżniczka Charlotte → książę Louis → książę Harry → ROYAL …

Źródło: Plejada.pl

Krystyna Pawłowicz o Royal Baby. Posłanka PiS skrytykowała …

Wiadomość o narodzinach Royal Baby szybko obiegła cały świat. Medialne wydarzenie wzbudziło jednak niechęć u posłanki PiS. Krystyna Pawłowicz w swoim wpisie na Twitterze nawiązała do sprawy Alfiego Evansa, 2-letniego Brytyjczyka, który cierpiał na …

Źródło: Wirtualna Polska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *