MEGA wpadka Kingi Rusin! Prowadząca „Dzień dobry TVN …

MEGA wpadka Kingi Rusin! Prowadząca „Dzień dobry TVN ...
Kinga Rusin fot. youtube.com/plejada
Kinga Rusin fot. youtube.com/plejada

Nie myli się ten, kto nic nie robi – można powiedzieć, gdy słyszymy o telewizyjnych wpadkach. Tym razem jednak, prowadząca „Dzień dobry TVN” Kinga Rusin zaliczyła ogromny błąd, który trudno wytłumaczyć inaczej, jak brak przygotowania. Po tych słowach powinna zapaść się pod ziemię.

39 lat temu w katastrofie lotniczej samolotu Ił-62 zginęła znana piosenkarka Anna Jantar, matka Natalii Kukulskiej. Niedawno artystka wybrała się na miejsce katastrofy, gdzie stoi obecnie pomnik upamiętniający ofiary, a jeden z budynków przyozdobiony jest muralem z podobizną śp. Jantar.

W programie „Dzień dobry TVN” próbowała nawiązać do tego prowadząca Kinga Rusin, w rozmowie z Natalią Kukulską popełniła jednak ogromne faux pas, myląc dwie katastrofy lotnicze.

Pojechałaś po raz pierwszy od 39 las na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę. Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia – stwierdziła Rusin.

Niestety, dla niej, tragedia nie wydarzyła się w Lesie Kabackim, a zupełnie innym miejscu, niedaleko lotniska Okęcie w Warszawie. Kukulska wsłuchując się w zdanie prowadzącej, szybko ją poprawiła.

Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła – powiedziała.

Przypomnijmy, we wspomnianym Lesie Kabackim również doszło do tragicznego w skutkach wypadku samolotu, było to 9 maja 1987 roku. Wówczas w jego wyniku śmierć poniosło 183 osoby i była to największa pod względem liczby ofiar katastrofa lotnicza w historii Polski.

Źródło: Dzień dobry TVN / NCzas.com


Czytaj więcej…

Rusin znowu się nie popisała. MOCNA pomyłka w rozmowie z …

Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 w katastrofie samolotu Ił-62 "Mikołaj Kopernik", lecącego z Nowego Jorku. W tym roku, po 39 latach od tej tragedii, miejsce zdarzenia odwiedziła córka zmarłej, Natalia Kukulska. W sobotnim programie "Dzień Dobry TVN" …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką?

Odpowiedź na to pytanie budzi sporo wątpliwości. Natalia Kukulska przyszła na świat i była oczkiem w głowie swojej mamy. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego już od najmłodszych lat występowała na scenie, a w wieku sześciu lat wydała swój …

Źródło: Lelum.pl

Kinga Rusin się nie popisała. W rozmowie z Natalią Kukulską o …

Kinga Rusin postanowiła przeprowadzić poważną rozmowę z Natalią Kukulską. Podczas wywiadu popełniła jednak wielki błąd, który został wytknięty prezenterce przez internautów, którzy zaczęli komentować nietypową wpadkę. Opinie o rozmowie są niemal …

Źródło: Pikio.pl

MEGA wpadka Kingi Rusin! Prowadząca „Dzień dobry TVN …

39 lat temu w katastrofie lotniczej samolotu Ił-62 zginęła znana piosenkarka Anna Jantar, matka Natalii Kukulskiej. Niedawno artystka wybrała się na miejsce katastrofy, gdzie stoi obecnie pomnik upamiętniający ofiary, a jeden z budynków przyozdobiony jest …

Źródło: Najwyższy Czas!

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *