Medusa vs. Knaziuu walka na Fame MMA 4 ogłoszona! To będzie …

Medusa vs. Knaziuu walka na Fame MMA 4 ogłoszona! To będzie ...

Poznaliśmy pierwsze starcie na FAME MMA 4. Co-main eventem gali będzie pojedynek Adriana „Medusy” Salamona z Piotrem „Knaziuu” Knasiem.

Medusa już od dawna był przymierzany do występu na FAME MMA. Na pierwszej konferencji przed galą numer trzy razem z „AdBusterem” wymieniali się poglądami przed kamerą.

Dla fanów MMA, którzy nie wiedzą kim jest Adrian Salamon„Medusa” to popularny polski youtuber, który na swoim koncie zgromadził już ponad milion subskrypcji. Można go zobaczyć również w niektórych filmach od Borysa Mańkowskiego, gdyż Salamon na co dzień trenuje w „Czerwonym Smoku” w Poznaniu. „Medusa” ostatnimi czasy udzielał się również jako raper. Wystąpił między innymi w tym samym kawałku co inny zawodnik FAME MMA Patryk „Ryba” Karaś.

Natomiast „Knaziuu” to twórca popularnego Klauna z Koszalina. Dzięki temu uzyskał rozgłos. Posiada swój youtube, gdzie obecnie posiada prawie 75 tys fanów.

Teraz obu czeka nowa przygoda. FAME MMA 4 odbędzie się 22 czerwca w Hali Sportowej Częstochowa. Kolejne wiadomości odnośnie zbliżającej się gali już wkrótce.


Czytaj więcej…

Medusa vs. Knaziuu walka na Fame MMA 4 ogłoszona! To będzie …

Poznaliśmy pierwsze starcie na FAME MMA 4! To będzie niezwykła walka, a zmierzą się w niej podziwiani youtuberzy. Walka Adriana „Medusy” Salamona z Piotrem „Knaziuu” Knasiem będzie jedną z najbardziej emocjonujących podczas czerwcowego …

Źródło: Radio Eska

Medusa vs. Knaziuu 4 co-main eventem gali FAME MMA 4

Poznaliśmy pierwsze starcie na FAME MMA 4. Co-main eventem gali będzie pojedynek Adriana „Medusy” Salamona z Piotrem „Knaziuu” Knasiem. Medusa już od dawna był przymierzany do występu na FAME MMA. Na pierwszej konferencji przed galą …

Źródło: MMA.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *