Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii jest …

Wyniki wyborów do europarlamentu z 96 proc. komisji wyborczych ...

Milionerzy

Autor: screen programy-online/milionerzy
screen z player.pl

Według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż… Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest poprawna? Czy uczestnik był w stanie ją wskazać?

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń jest wyżej niż… Która odpowiedź jest prawidłowa? Propozycje były następujące: A) Krzyż Partyzancki, B) Gwiazda Afganistanu, C) Order Orła Białego, D) Order Odrodzenia Polski. Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż które odznaczenie?

Tak brzmiało pytanie za bardzo wysoką kwotę – 250 tys. zł. Mężczyzna, który je usłyszał, do tej pory szedł jak burza i zachował wszystkie koła ratunkowe. Przy tym pytaniu jednak się zawahał. Postanowił wykorzystać pierwsze koło – pół na pół, po którym zostały mu odpowiedzi B i C. Ostatecznie uczestnik zdecydował się na zaznaczenie B. Była to bardzo dobra decyzja, ponieważ odpowiedź B) Gwiazda Afganistanu jest poprawna.

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymują osoby, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim. Odznaczenia wymienione w tym pytaniu mają następującą kolejność starszeństwa: Order Orła Białego, Krzyż Partyzancki, Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Gwiazda Afganistanu.


Czytaj więcej…

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii jest …

Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń jest wyżej niż… Która odpowiedź jest prawidłowa? Propozycje były następujące: A) Krzyż Partyzancki, B) Gwiazda Afganistanu, C) Order Orła Białego, …

Źródło: Radio Eska

Hierarchia starszeństwa polskich odznaczeń. Milionerzy: pytanie i …

Milionerzy, odcinek 153. Gracz zmierzył się w tym odcinku z pytaniem: "Według hierarchii starszeństwa wśród polskich odznaczeń Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest wyżej niż…". Możliwe odpowiedzi to: Krzyż Partyzancki, Gwiazda Afganistanu, …

Źródło: Express Bydgoski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *