Matura 2019 matematyka rozszerzona. Mamy ARKUSZE I …

Matura 2019 matematyka rozszerzona. Mamy ARKUSZE I ...

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym zakończona. Abiturienci mierzyli się z „królową nauk” od godz. 9:00. Na rozwiązanie arkusza mieli równo trzy godziny. Zobacz, jakie zadania pojawiły się na maturze rozszerzonej z matematyki! Publikujemy arkusz CKE – matematyka (poziom rozszerzony) wraz z odpowiedziami zaproponowanymi przez naszego eksperta. Zapraszamy!

Do matury z matematyki rozszerzonej przystąpiło dziś 61,4 tys. tegorocznych absolwentów, czyli 22,8 proc. z nich. W tym roku rozszerzona matematyka była w czołówce najchętniej wybieranych przez maturzystów przedmiotów dodatkowych.

Przypomnijmy, że każdy maturzysta musi obowiązkowo przystąpić do trzech pisemnych egzaminów: z języka polskiego, z języka obcego i z matematyki na poziomie podstawowym. Abiturient musi też wybrać co najmniej jeden przedmiot z grupy tzw. przedmiotów dodatkowych. Są to: biologia, chemia, filozofia, fizyka, geografia, historia, historia sztuki, historia muzyki, informatyka, język łaciński i kultura antyczna, WOS, języki mniejszości narodowych i etnicznych, język regionalny, a także matematyka, język polski i języki obce nowożytne. Oprócz tego maturzyści obowiązkowo przystępują do dwóch egzaminów ustnych: z języka polskiego i języka obcego.

Arkusz CKE z matematyki poziom rozszerzony wraz z nieoficjalnymi odpowiedziami, które przygotuje nasz ekspert publikujemy poniżej. Arkusze CKE i rozwiązania poprzednich egzaminów można znaleźć w naszym raporcie „Matura 2019. Arkusze”.

Kolejne odpowiedzi znajdziesz na stronie drugiej.


Czytaj więcej…

Matura 2019 matematyka rozszerzona. Sprawdź, czy zdasz …

Matura 2019 matematyka rozszerzona. W czwartek, 9 maja maturzyści zmierzą się z kolejnym etapem egzaminu maturalnego – matematyką na poziomie rozszerzonym. Po maturze 2019 z matematyki na poziomie rozszerzonym opublikujemy arkusze CKE i …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Matura 2019. Matematyka, poziom rozszerzony [ARKUSZE I …

W tym roku rozszerzona matematyka była w czołówce najchętniej wybieranych przez maturzystów przedmiotów dodatkowych. Każdy maturzysta musi obowiązkowo przystąpić do trzech pisemnych egzaminów: z języka polskiego, z języka obcego i z …

Źródło: RMF 24

Matura 2019 matematyka rozszerzona. Mamy ARKUSZE I …

Matura 2019 matematyka rozszerzona. 9 maja to egzamin maturalny z matematyki rozszerzonej. O godzinie 12 uczniowie skończyli pisać test i szybko podzielili się tym, co dokładnie znalazło się w arkuszach. SE.pl dotarło już tych informacji. Sprawdźcie.

Źródło: Super Express

Matura 2019: Matematyka rozszerzona arkusz CKE i odpowiedzi

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym zakończona. Abiturienci mierzyli się z "królową nauk" od godz. 9:00. Na rozwiązanie arkusza mieli równo trzy godziny. Zobacz, jakie zadania pojawiły się na maturze rozszerzonej z matematyki! Publikujemy …

Źródło: Interia

MATURA 2019: MATEMATYKA ROZSZERZONA – ODPOWIEDZI i …

Matura z matematyki na poziomie rozszerzonym 2019 rozpoczęła się w czwartek, 9 maja o godz. 9.00. Na rozwiązanie wszystkich zadań z arkusza uczniowie mieli 180 minut, czyli trzy godziny. Już wiemy, z jakimi zadaniami musieli sobie poradzić maturzyści.

Źródło: Głos Wielkopolski

Matura matematyka 2019. ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE, Opinie …

Po egzaminie z matematyki rozszerzonej opublikujemy dla Was ODPOWIEDZI MATURA MATEMATYKA ROZSZERZONA 09.05.2019. Zdaniem Olgierda, ucznia VIII LO w Krakowie, matura z matematyki na poziomie rozszerzonym była łatwa. – W zeszłym roku …

Źródło: Gazeta Krakowska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *