Matura 2019 chemia rozszerzona. Wiemy, co było. RELACJA

Matura 2019 chemia rozszerzona. Wiemy, co było. RELACJA

Maturzyści rozpoczęli w poniedziałek drugi tydzień sesji egzaminacyjnej 2019. O godz. 9:00 przystąpili do egzaminu dojrzałości z chemii na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie zadań mieli trzy godziny. Poniżej znajdziecie arkusz CKE – chemia (poziom rozszerzony) wraz z rozwiązaniami zaproponowanymi przez naszego eksperta. Zapraszamy!

Matura z chemii na poziomie rozszerzonym rozpoczęła się o godz. 9:00. Zdający mieli maksymalnie 180 minut, aby rozwiązać zadania zawarte w arkuszu. 

Chemia jest jednym z przedmiotów do wyboru. Pisali ją dziś tylko ci maturzyści, którzy zadeklarowali taką chęć. Wynik z przedmiotów dodatkowych nie wpływa na uzyskanie świadectwa dojrzałości. Ma jednak znacznie podczas rekrutacji na studia. 

W tym roku chęć zdawania chemii na poziomie rozszerzonym wyraziło 26,5 tys. osób, co stanowi 9,8 proc. wszystkich tegorocznych abiturientów.

Chemia jest na szóstym miejscu wśród przedmiotów najchętniej wybieranych przez abiturientów na maturze, po angielskim (najczęściej wybieranym przedmiocie dodatkowym), geografii, matematyce, języku polskim i biologii. 

Wyniki egzaminu dojrzałości maturzyści poznają 4 lipca.

Poniżej publikujemy arkusz CKE z chemii na poziomie rozszerzonym wraz z nieoficjalnymi rozwiązaniami zaproponowanymi przez naszego eksperta. Pamiętajcie, że od 6 maja, kiedy rozpoczęła się sesja maturalna, codziennie publikujemy dla was arkusze CKE z kolejnych przedmiotów wraz z przykładowymi rozwiązaniami. Znajdziecie je w naszym raporcie „Matura 2019. Arkusze”

Nasz ekspert właśnie rozwiązuje arkusz. Strona nie odświeża się automatycznie, wciśnij F5!

***

Zobacz arkusze CKE i proponowane odpowiedzi z matury 2019:

MATURA 2019: JĘZYK POLSKI (poziom podstawowy) – ARKUSZ CKE ORAZ ODPOWIEDZI

MATURA 2019: MATEMATYKA (poziom podstawowy) – ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI

MATURA 2019: JĘZYK ANGIELSKI (poziom podstawowy) – ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI 

MATURA 2019: BIOLOGIA (poziom rozszerzony) – ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI

MATURA 2019: WOS (poziom rozszerzony) – ARKUSZ CKE I ODPOWIEDZI


Czytaj więcej…

Matura 2019: chemia – poziom rozszerzony [ARKUSZE i …

Matura 2019 z chemii. Od godziny 9 maturzyści piszą egzamin na poziomie rozszerzonym. Nie jest on obowiązkowy, przystępują do niego tylko ci uczniowie, którzy zadeklarowali taką wolę. Gdy tylko arkusze pojawią się na stronie CKE, opublikujemy je w …

Źródło: Onet.pl

Matura chemia 2019 Odpowiedzi, Arkusz CKE Co było na maturze z …

Matura chemia 2019 – kiedy jest? GODZINA, TERMIN. Jakie będą pytania na maturze z chemii? Matura z chemii UJ 2019 odpowiedzi. MATURA 2019. CHEMIA na poziomie rozszerzonym. W poniedziałek, 13 maja uczniowie przystąpią do matury z chemii.

Źródło: Gazeta Krakowska

Matura chemia 2019! Maturzyści piszą dzisiaj 13.05.2019 podstawę …

Matura CHEMIA 2019. Matura z chemii poziom podstawowy i rozszerzony. CHEMIA 2019 ARKUSZE CKE, ODPOWIEDZI. Kolejne egzaminy pisemne przed maturzystami. Jakie będą pytania na maturze 2019 z chemii [podstawa i rozszerzenie] w poniedziałek …

Źródło: Express Ilustrowany

Matura 2019 chemia rozszerzona. Wiemy, co było. RELACJA

Matura 2019 chemia rozszerzona. 13 maja to kolejny dzień zmagań maturzystów z tegoroczną maturą. Tym razem uczniowie rozwiążą zadania z matury 2019 z chemii rozszerzonej. Na SE.pl przeprowadzimy relację na żywo z tego egzaminu, zbierając …

Źródło: Super Express

Matura 2019. Chemia – poziom rozszerzony. Arkusz CKE i odpowiedzi

Maturzyści rozpoczęli w poniedziałek drugi tydzień sesji egzaminacyjnej 2019. O godz. 9:00 przystąpili do egzaminu dojrzałości z chemii na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie zadań mieli trzy godziny. Poniżej około godz. 14:00 znajdziecie arkusz CKE …

Źródło: Interia

Matura 2019 rozszerzenie CHEMIA. Odpowiedzi i arkusz pytań …

Arkusz egzaminacyjny z chemii będzie zawierał około 45 zadań. Przy numerze każdego zadania podana będzie maksymalna liczba punktów, którą można uzyskać za poprawne jego rozwiązanie – pisze na swoich stronach Centralna Komisja Egzaminacyjna.

Źródło: Echo Dnia Podkarpackie

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *