Matura 2019 biologia rozszerzona. Horror przed egzaminem …

Matura 2019 biologia rozszerzona. Horror przed egzaminem ...

Matura 2019

Autor: Shutterstock

Matura 2019 biologia rozszerzona. 10 maja to kolejny dzień zmagań maturzystów z maturą 2019. Tym razem, punktualnie o godzinie 9, uczniowie rozwiążą zadania z biologii zarówno na poziomie podstawowym, jak i na poziomie rozszerzonym. Na SE.pl przeprowadzimy relację na żywo z matury 2019 z biologii.

Matura 2019 biologia rozszerzona. Przed nami kolejny dzień maturalnych zmagań, czyli matura 2019 z biologii. Uczniowie będą zdawać ten przedmiot o godzinie 9, zarówno Ci, którzy wybrali poziom rozszerzony, jak i Ci, którzy zdecydowali się na łatwiejszy poziom. Część rozszerzona skończy się o godzinie 12 – już teraz przypominamy, że wszystkie arkusze oraz odpowiedzi będziecie mogli sprawdzić na SE.pl. Matura 2019 z biologii jak co roku będzie podzielona na dwie części – testową oraz opisową, gdzie uczniowie będą musieli opisać w kilku zdaniach działanie organów bądź scharakteryzować procesy biologiczne. Zgodnie z danymi CKE, maturę 2019 z biologii będzie pisać około 47 tysięcy uczniów. Pamiętajcie, że trzymamy za Was kciuki! Powodzenia!

9.25 Matura 2019 z biologii rozszerzonej potrwa 180 minut, zaś arkusze zostaną opublikowane około godziny 14. Pamiętajcie, że odpowiedzi znajdziecie na SE.pl.

9.00 Rozpoczęła się matura 2019 z biologii rozszerzonej! Powodzenia!

8.45 Już za piętnaście minut rozpocznie się matura 2019 z biologii. Co tym razem znajdzie się w arkuszach? Wszystkiego dowiemy się około godziny 12, kiedy uczniowie skończą pisać testy, choć być może znajdą się i tacy, którzy rozwiążą zadanie dużo szybciej. Pamiętajcie, że wszystkie informacje na temat matury 2019 z biologii rozszerzonej znajdziecie na SE.pl.

8.05 Jakie są Wasze odczucia przed maturami z biologii? Zachęcamy do wzięcia udziału w sondzie:

7.35 Jedną z uczennic spotkał prawdziwy dramat przed maturą:

Matura 2019 biologia rozszerzona

Autor: Twitter

10 maja, godz. 7.10 Już o godzinie 9 uczniowie rozwiążą zadania z biologii. Pamiętajcie, że wszystkie arkusze oraz komentarze znajdziecie na SE.pl.

21:00 Tymczasem CKE apeluje: Tematy i pytania, jakie pojawią się na maturze 2019 ujawniane są tylko i wyłącznie w momencie rozpoczęcia się egzaminu. Wszelkie przecieki, które można znaleźć w internecie mogą wprowadzić w błąd uczniów.

20:15 Po egzaminie maturalnym z biologii nie na se.pl znajdziecie arkusze maturalne i odpowiedzi do zadań.

19:32 Ile trwa egzamin maturalny z biologii? Podobnie jak w przypadku innych przedmiotów maturalnych, egzamin z biologii trwa 180 minut. Oczywiście salę egzaminacyjną można opuścić wcześniej, jeśli uda nam się skończyć egzamin przed czasem.

18:30 Za nami czwarty dzień matur i zarazem pierwszy, w którym zapanował spokój. W przeciwieństwie do pozostałych dni, dzisiaj obyło się bez niepokojących sygnałów i alarmów bombowych. Mam nadzieję, że tak samo będzie podczas jutrzejszej biologii!


Czytaj więcej…

Matura 2019 biologia rozszerzona. Horror przed egzaminem …

Matura 2019 biologia rozszerzona. 10 maja to kolejny dzień zmagań maturzystów z maturą 2019. Tym razem, punktualnie o godzinie 9, uczniowie rozwiążą zadania z biologii zarówno na poziomie podstawowym, jak i na poziomie rozszerzonym. Na SE.pl …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *