Matt Dusk nagrał piosenkę z Polką! Posłuchajcie "Rich in Love"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski już się zaręczyli?! (ZDJĘCIA)

"Tomasz Raczek w kinie vol.2" „Tomasz Raczek w kinie vol.2”

Wśród utworów są zarówno kompozycje polskie w wykonaniu zespołów Maanam, Myslovitz, a także Brodki i Zdzisławy Sośnickiej oraz muzyka instrumentalna Wojciecha Kilara i Andrzeja Korzyńskiego.

Z repertuaru światowego Tomasz Raczek wybrał utwory w wykonaniu Janis Joplin, Boba Dylana, Gladys Knight and The Pips, Beyonce, Whitney Houston, Christiny Aguilery, Cyndi Lauper, Elvisa Presleya oraz muzykę instrumentalną skomponowaną przez Johna Barry’ego, Henry’ego Manciniego, Alberto Iglesiasa i maestro Ennio Morricone. 

Szczególną atrakcją jest utwór „It’s Raining Today” Scotta Walkera, wykorzystany w czołówce serialu HBO – „Ślepnąc od świateł”. 

– Dla mnie tworzenie takich kompilacji to wciąż nowa rzecz, mam na swoim koncie dopiero dwie. Takie projektowanie płyty jest niesłychanie podniecające. To, co tak naprawdę jest przedmiotem mojej pracy, to układanie dramaturgii. Przesłuchuję sobie wielokrotnie utwory, które wybrałem, by ułożyć je w dobrej kolejności, by złapać słuchacza za rękę i w sposób miękki, ale stanowczy przeprowadzić go przez różne nastroje, żeby nie osłabła jego uwaga – mówi Tomasz Raczek.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.

***

Tytuł audycji: Markomania
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Tomasz Raczek (krytyk filmowy)

Data emisji: 9.02.2019
Godzina emisji:

mat. prasowe/ml/kul


Czytaj więcej…

Matt Dusk: najlepsze rzeczy w życiu są za darmo

To właśnie była inspiracja do "Rich in love" – zaznaczył Matt Dusk. – Czeka mnie kilka występów w Polsce. Między innymi w czerwcu pojawię się w Krakowie na Wodecki Twist Festiwal – mówił o swoich występach w naszym kraju kanadyjski wokalista.

Źródło: Polskie Radio

Matt Dusk nagrał piosenkę z Polką! Posłuchajcie "Rich in Love"

Matt Dusk był gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Wystąpił razem z Sanah na scenie i wykonał utwór „Rich in Love”, który promuje jego nową płytę. Zobacz też: Daria Zawiałow na scenie Dzień Dobry TVN "Szarówka". „Rich in Love” to piosenka o miłości.

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *