Mateusz Borek oburzony: Jeśli Adam Nawałka wykonał taki telefon …

Mateusz Borek oburzony: Jeśli Adam Nawałka wykonał taki telefon ...

Mateusz Borek w programie „Cafe Futbol” bardzo ostro zareagował na doniesienia o tym, że Adam Nawałka i Marcin Brosz zwrócili się do Czesława Michniewicza z prośbą o oszczędzanie niektórych zawodników.

Szymon Żurkowski i Robert Gumny w zeszłym tygodniu najpierw obserwowali z trybun grę drużyny Jerzego Brzęczka z Austrią, a potem w meczu reprezentacji Polski U-21 z Serbią zagrali tylko przez 45 minut. Jak się okazuje, Adam Nawałka i Marcin Brosz interweniowali u Czesława Michniewicza, by ich zawodnicy w związku z ważnymi meczami w ekstraklasie nie byli eksploatowani przez całe spotkanie.

Mateusz Borek jest oburzony takim podejściem polskich trenerów.

– Jeśli Adam Nawałka wykonał taki telefon, to sytuacja jest absurdem – zaczął dziennikarz „Polsatu Sport”.

– Możemy mówić, że Borek się czepia, ale to dla mnie jest niezrozumiałe. Nawet Petteri Forsell wytrzymałby 90 minut w reprezentacji i 90 minut w klubie – dodał.

– Rozmawiamy o prawdziwej piłce czy o jakimś hobby? Zaczynamy rozmawiać o młodych chłopakach, a dla nich najważniejsze jest, by dużo i regularnie grać. Zaraz będziemy od nich oczekiwać, żeby na ME U-21 rozegrali trzy mecze w siedem dni, a tutaj Gumny nie może zagrać 90 minut we wtorek z Serbią, bo w sobotę jest mecz z Koroną. To jest zły komunikat dla samego chłopaka – podkreślił Borek.

– Pamiętam sytuację za trenera Janasa, gdy zawodnicy grali mecz reprezentacyjny w środę wieczorem, a w piątek o 20 w lidze – zakończył.

Źródło: Caf Futbol


Czytaj więcej…

Borek: To co zrobiono z Gumnym to absurd! Nie zajdziemy daleko …

Jeśli Adam Nawałka zadzwonił do Czesława Michniewicza i poprosił go o to, by Gumny nie grał we wtorek całego meczu z Serbią, po to, by zagrał w sobotę z Koroną, to taka sytuacja jest absurdem. Myśląc w taki sposób o eksploatacji młodego piłkarza, …

Źródło: Przegląd Sportowy

Borek: To absurd! Nie zajdziemy daleko, tak myśląc o młodych …

Mateusz Borek: To jest dla mnie śmieszne. Gumny – młody chłopak na początku kariery, papiery na pierwszą reprezentację – nie gra w pierwszej kadrze ani minuty, przyjeżdża na młodzieżówkę i on nie może wybiegać we wtorek dziewięćdziesięciu minut?

Źródło: polsatsport.pl

Mateusz Borek oburzony: Jeśli Adam Nawałka wykonał taki telefon …

Mateusz Borek jest oburzony takim podejściem polskich trenerów. – Jeśli Adam Nawałka wykonał taki telefon, to sytuacja jest absurdem – zaczął dziennikarz "Polsatu Sport". – Możemy mówić, że Borek się czepia, ale to dla mnie jest niezrozumiałe.

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *