Martyn Ford zadebiutuje w KSW w drugiej połowie roku

Martyn Ford zadebiutuje w KSW w drugiej połowie roku

Martyn Ford, przyszły zawodnik KSW

Autor: Instagram/martynfordofficial

O zakontraktowaniu Martyna Forda przez największą, polską federację MMA rozpisywały się ogólnoświatowe media. Nic dziwnego – aktora w sieci śledzą blisko dwa miliony fanów. Właściciele KSW poinformowali, kiedy ten zadebiutuje w klatce. Dobre wieści są takie, że wydarzy się to jeszcze w tym roku.

Nie bez przyczyny, Martyn Ford nazywany jest „Potomkiem Hulka”. Brytyjski aktor ma 205 centymetrów wzrostu i waży 150 kilogramów! Jest znakomicie zbudowany, a do tego sporą powierzchnię jego ciała stanowią tatuaże. Fani zastanawiają się, jak tak gigantyczny zawodnik poradzi sobie w ringu KSW!

Wiadomo już, kiedy ma nastąpić debiut. – W ostatnim kwartale roku planujemy kolejną galę w Londynie, więc to odpowiedni moment na jego występ – powiedział w rozmowie ze Sport.pl jeden z właścicieli federacji, Maciej Kawulski. Jego pojawienie się w klatce może wzbudzić w Anglii niemałe zainteresowanie.

Ford wystąpił w kilku filmach – zagrał m.in. w Undisputed IV, za co zebrał najlepsze noty. O zakontraktowaniu go przez KSW fani dowiedzieli się na londyńskiej gali oznaczonej numerem 45 w październiku zeszłego roku. Od tego czasu, aktor przygotowuje się do debiutu w nowej roli.

KSW w przeciągu dwóch miesięcy zorganizuje dwie gale. Jedna z nich odbędzie się jeszcze w kwietniu w Lublinie. W maju, najlepszych zawodników będzie można podziwiać w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.


Czytaj więcej…

Martyn Ford zadebiutuje w KSW w drugiej połowie roku

Martyn Ford zadebiutuje w KSW w drugiej połowie roku. Martyn Ford zadebiutuje w KSW w drugiej połowie 2019 roku, prawdopodobnie na zagranicznej imprezie polskiej federacji. – W ostatnim kwartale roku planujemy kolejną galę w Londynie, więc to …

Źródło: WP SportoweFakty

Znany aktor-gigant zadebiutuje w KSW. Wygląda jak potwór, jest większy od Pudziana [GALERIA]

Nie bez przyczyny, Martyn Ford nazywany jest "Potomkiem Hulka". Brytyjski aktor ma 205 centymetrów wzrostu i waży 150 kilogramów! Jest znakomicie zbudowany, a do tego sporą powierzchnię jego ciała stanowią tatuaże. Fani zastanawiają się, jak tak …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *