Marta Manowska pokazała się w całkowicie naturalnej wersji …

Marta Manowska pokazała się w całkowicie naturalnej wersji ...

Choć Marta Manowska należy do grona tych gwiazd, które raczej stronią od przesadnych makijaży, to zazwyczaj możemy oglądać ją jednak odstawioną na przysłowiowe bóstwo. I to właśnie też za to pokochali ją Polacy. A Marta w ostatnim czasie oraz częściej stawia na naturalność. Pokazać się bez makijażu na Instagramie? Dla niej to żaden problem. 

Manowska w drodze na święta pozwoliła sobie na szybkie selfie prosto z samochodu. Kilkugodzinna podróż nie sprawiła, że Marta wyglądała na nadzwyczaj zmęczoną, wręcz przeciwnie, wyglądała świetnie. Sami spójrzcie. 

 

ZOBACZ TEŻ: Marta Manowska i bohaterowie „Rolnika” nękani przez stalkerów. Dziennikarka opublikowała mocny post

Jak możecie się już spodziewać, w komentarzach pojawiła się lawina komplementów. A my oczywiście się z nimi zgadzamy. Marta bez makijażu wygląda niczym nastolatka. 

Jaka śliczna, naturalna. 

Uwielbiam Cię bez makijażu – piszą internauci.

Bardzo szanujemy fakt, że Marta mimo tak dużej rozpoznawalności, nie boi się pokazać publicznie w naturalnej wersji. Jak wiadomo, to uśmiech jest najpiękniejszym makijażem kobiety. A uśmiechu w przypadku Marty przecież nie brakuje. 

DH


Czytaj więcej…

Marta Manowska pokazała się w całkowicie naturalnej wersji …

Choć Marta Manowska należy do grona tych gwiazd, które raczej stronią od przesadnych makijaży, to zazwyczaj możemy oglądać ją jednak odstawioną na przysłowiowe bóstwo. I to właśnie też za to pokochali ją Polacy. A Marta w ostatnim czasie oraz …

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *