Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data …

Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data ...

Marta Linkiewicz ponownie wystąpi na Fame MMA. 22-latka, która podczas ostatniej gali w niecałą minutę pokonała przez techniczny nokaut Monikę „Esmeraldę” Godlewską, znów stoczy walkę z kontrowersyjną gwiazdą internetu. Podczas 4. edycji sportowego wydarzenia tzw. patoinfluencerka zmierzy się na oktagonie ze znaną youtuberką i aspirującą piosenkarką, Anielą Bogusz, która zdobyła ogromną popularność w sieci jako SexMasterka. Informacja została już oficjalnie potwierdzona przez organizatorów oraz zawodniczki.

Uwielbiam przygody i nie boję się wyzwań!Zawalczę bo jestem wojowniczką od urodzenia, całe życie walczę o wartości jakie chcę przekazywać, o łamanie tematów tabu, walczę o siebie i ze sobą, żeby być silna, wytrwała, ambitna i konsekwentnie dążąca do realizacji swoich celów – tak Aniela Bogusz tłumaczy na Instagramie decyzję o swoim starcie w Fame MMA.

Gdzie i kiedy odbędzie się pojedynek Marty „Linkimaster” Linkiewicz i Anieli „Lilmasti” Bogusz? Gdzie i za ile kupić bilety na galę Fame MMA 4 z ich udziałem? Sprawdź, co wiemy na ten temat poniżej.

Gala Fame MMA 4 z Martą Linkiewicz i Lilmasti odbędzie się w sobotę, 22 czerwca 2019 roku, w Hali Sportowej Częstochowa. Bilety na to wydarzenie oraz dostęp do transmisji w systemie PPV dostępne będą w sprzedaży od 16 maja za pośrednictwem strony internetowej gali www.famemma.ticketos.pl.

Ceny i rodzaje wejściówek nie są jeszcze znane. Przypomnijmy, że bilety na poprzednią galę Fame MMA kosztowały od 50 do 300 zł, a dostęp do transmisji online niecałe 20 zł.

Zobacz zdjęcia Marty Linkiewicz i Anieli Bogusz w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Marta Linkiewicz – kim jest gwiazda Instagrama? Instagram, skandale, wymiary


Czytaj więcej…

Fame MMA 4. Linkiewicz zawalczy ze słynną skandalistką …

Fame MMA 4. Linkiewicz zawalczy ze słynną skandalistką Godlewska to przy niej pikuś. 2019-05-15 19:05. MGa. Fame MMA 3: walka Linkiewicz – Godlewska Autor: Mateusz Jagielski/EastNews. Już 22 czerwca w Częstochowie kolejna gala Fame MMA.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Fame MMA 4: walka SexMasterka (Lil Masti) vs Marta Linkiewicz

FAME MMA to pierwsza w Polsce organizacja z walkami “freak fight” w której spróbować swoich sił w klatce mogą celebryci, youtuberzy i gwiazdy telewizji. Za organizację gal odpowiedzialny jest duet Michał Baron i Wojciech Gola. Podczas drugiej gali FAME …

Źródło: Salon24.pl

Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data …

… na Instagramie decyzję o swoim starcie w Fame MMA. Gdzie i kiedy odbędzie się pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz i Anieli "Lilmasti" Bogusz? Gdzie i za ile kupić bilety na galę Fame MMA 4 z ich udziałem? Sprawdź, co wiemy na ten temat poniżej.

Źródło: Gala.pl

FAME MMA tak robi szum! Marta Linkiewicz vs. „Sexmasterka …

FAME MMA ponownie zszokowało! Jak wynika bowiem z wpisu w mediach społecznościowych zawodniczki tej organizacji – Marty Linkiewicz (1-0), w swojej kolejnej walce zmierzy się ona ze znaną jutuberką „Sexmasterką”, znaną też jako Lil Masti.

Źródło: MMA.pl

Kizo, Jongmen, Filipek i Kubańczyk na gali Fame MMA 4 [VIDEO …

22 czerwca w częstochowskiej Hali Sportowej, odbędzie się kolejna gala federacji FAME MMA. Na kanale YouTube pojawił się oficjalny trailer tego, co będzie czekało nas za kilka tygodni. Lista walk: Linkiewicz vs Lil Masti Medusa vs Knaziu Boxdel vs …

Źródło: RapNews.pl (komunikaty prasowe)

Linkiewicz znowu wystąpi na Fame MMA. Wiemy, kto będzie jej …

Jak donosi portal "Pudelek", Marta Linkiewicz znowu będzie walczyć podczas kolejnej edycji gali Fame MMA. Ostatnim razem celebrytce udało się znokautować konkurentkę w 47 sekund. Tym razem do walki z królową Instagrama stanie SexMasterka.

Źródło: naTemat

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *