Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data …

FAME MMA to odkrycie ostatniego roku. Celebryci walczący ze sobą w oktagonie okładają się pięściami i wzbudzają, jak widać, niesłabnące zainteresowanie widowni. Na tyle niesłabnące, że właśnie ogłoszono uczestników czwartej edycji show. FAME MMA 4 już za miesiąc!

Karta walk FAME MMA 4 została ogłoszona wczoraj wieczorem. Już na miesiąc przed wydarzeniem wiemy, kto z kim będzie walczył.

  • Medusaofficial – Adrian „Medusa” Salamon vs Knaziu – Klaun z Koszalina – Piotr „Knaziuu” Knaś
  • Michał „BOXDEL” Baron vs Kubańczyk (ochroniarz Lorda Kruszwila)
  • Dawid „Ambro” Ambroziak vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Filip „Filipek” Marcinek vs TBA (niepotwierdzone)
  • Kizo vs Makowski
  • Adrian Polak vs Amadeusz Ferrari
  • Krystian „Jongmen” Brzeziński vs Kamil „Kasti” Stępiński

Walka wieczoru to walka kobiet, która drugi raz odbędzie się w czasie FAME MMA. Ponownie na ringu stanie Marta Linkiewicz – Linkimaster. Jej przeciwniczką będzie Aniela Bogusz, czyli SexMasterka (albo Lil Masti, jak ostatnio Sexmasti się każe nazywać). Czy Marta Linkiewicz ponownie wyjdzie z ringu zwycięska? Poprzednia wygrana z Esmeraldą Godlewską zapewniła jej naprawdę niemałe pieniądze, które wciąż wydaje.

A kim są pozostali uczestnicy? Zapewne ich pseudonimy, imiona i nazwiska niewiele wam mówią. Część z nich jest zwyczajnie Youtuberami (Makowski), część zajmuje się hip-hopem (Filipek, Jongmen, Kizo). Pozostali, jak widać, są równie znani.

Nie przeszkadza to jednak organizować już czwartej gali FAME MMA, która z każdą kolejną edycją gromadzi coraz szerszą publiczność. Wszystko dzięki walkom kobiet.

 

Aniela Bogusz, znana bardziej jako SexMasterka albo Lil Masti (ostatnio zmieniła markę) była proponowana przez wielu widzów jako kolejna zawodniczka FAME MMA po sukcesie walki Linkiewicz vs Godlewska. I chyba wszystko wskazuje na to, że rozmaże swoją przeciwniczkę po ścianach oktagonu. W dzisiejszym nagraniu wytłumaczyła bardzo krótko, dlaczego w ogóle bierze udział w gali:

Bo wygram – powiedziała pewna siebie.

Czym tę pewność popiera? Wbrew pozorom doświadczenie SexMasti jest naprawdę imponujące. Trenowała zapasy, aktywnie ćwiczy od wielu lat, pracuje nad swoim ciałem. A co więcej, wprost przyznała, że organizatorzy zwyczajnie skusili ją pieniędzmi.

Organizatorzy sprostali moim wymaganiom. Ja nie jestem tania. Ja jestem droga, ponieważ ja zapracowałam na to wszystko – mówi SexMasti.

 

FAME MMA 4 przenosi się z Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej w Częstochowie. Zaplanowano je na 22 czerwca. To już naprawdę niedługo.

Pokazano również oficjalny zwiastun FAME MMA 4:

 


Czytaj więcej…

Fame MMA 4 – BILETY. Ile kosztują, gdzie kupić i kiedy w sprzedaży …

Ceny biletów na Fame MMA 4 i data wystartowania sprzedaży wejściówek to informacje, których szuka wielu fanów podobnych wydarzeń, którzy najbliższą galę chcą obejrzeć na żywo z trybun. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na Fame MMA 4 i ich …

Źródło: Radio ZET

FAME MMA 4: jest oficjalny zwiastun i karta walk. Gwiazdą wieczoru …

Ledwo zdążyliśmy zapomnieć o FAME MMA 3, a już zapowiedziano FAME MMA 4. Prócz panów ponownie na ringu staną naprzeciwko siebie kobiety. Znowu zawalczy Marta Linkiewicz (Linkimaster). Jej przeciwniczką zostanie SexMasterka (dziś Lil Masti).

Źródło: Plotek.pl

Fame MMA 4: Marta Linkiewicz vs. Lil Masti. Kiedy i gdzie odbędzie …

Idea walk MMA w wykonaniu celebrytów bardzo dobrze przyjęła się w kraju nad Wisłą. Poprzednie edycje Fame MMA cieszyły się w sieci gigantyczną popularnością, a ostatnia – z Martą Linkiewicz i Esmeraldą Godlewską na ringu – była prawdziwym hitem.

Źródło: Radio Eska

Jaka cena i gdzie kupić bilety na FAME MMA 4? Wystartowała …

Chcesz wybrać się do Częstochowy? Gdzie kupić bilety na FAME MMA 4 i ile kosztują? Sprzedaż już się rozpoczęła i nie należy zwlekać z zakupem, aby nie było za późno. Poznaliśmy pełną kartę walk czwartej edycji FAME MMA. Zobaczymy na niej osiem …

Źródło: MMA.pl

Marta Linkiewicz i SexMasterka będą walczyć na Fame MMA 4: data …

… na Instagramie decyzję o swoim starcie w Fame MMA. Gdzie i kiedy odbędzie się pojedynek Marty "Linkimaster" Linkiewicz i Anieli "Lilmasti" Bogusz? Gdzie i za ile kupić bilety na galę Fame MMA 4 z ich udziałem? Sprawdź, co wiemy na ten temat poniżej.

Źródło: Gala.pl

Pokonała Godlewską! Z kim zmierzy się na FAME MMA 4?

Marta Linkiewicz kilka tygodni temu w niecałą minutę znokautowała Esmeraldę Godlewską. Już niedługo ponownie wejdzie na ring w ramach gali FAME MMA 4. Tym razem jej rywalką będzie Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, do niedawna znana jeszcze jako …

Źródło: fakt.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *