Marina Łuczenko się wściekła. „Zanim napiszecie takie kocopały …

Marina Łuczenko przed laty grała w serialu „39 i pół”, który był emitowany od marca 2008 do grudnia 2009. W popularnej produkcji TVN-u wcielała się w postać Amandy – córki głównego bohatera Dariusza Jankowskiego. Po dziesięciu latach fani serialu doczekają się jego kontynuacji, tym razem pod nazwą „39 i pół tygodnia”. Żona Wojciecha Szczęsnego przyznała, że ucieszyła się, gdy ponownie zaproponowano jej rolę.

– Jestem mega podekscytowana. Jak dostałam tę propozycję, to od razu przypomniało mi się to wszystko, te emocje… – mówiła piosenkarka w rozmowie z dziennikarką Kingą Burzyńską, z którą spotkała się podczas swojego pierwszego dnia na planie zdjęciowym. – Poczułam tę dawną energię, tę młodą wariatkę Amandę. Te czasy, kiedy byłam gotowa totalnie na wszystko, kiedy myślałam, że cały świat stoi przed moimi stopami… – wspominała Marina.

Przez dziesięć lat sporo się u niej wydarzyło. Wyszła za mąż za bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego, a latem ubiegłego roku została mamą. Na dość długi czas musiała też zrezygnować ze śpiewania z powodu poważnej operacji strun głosowych. W listopadzie 2017 roku wydała płytę „On My Way”.

– Zawodowo bywało różnie, natomiast prywatnie bardzo fajnie mi się poukładało – wyznała Marina Łuczenko-Szczęsna w „DD TVN”, podkreślając, że teraz jest szczęśliwą mamą, a syn daje jej mnóstwo energii. – To jest zupełnie inne życie, kiedy kobieta zostaje mamą, zaczyna zupełnie inaczej postrzegać świat, różne sytuacje, inaczej podchodzi do kobiet, do mam i babć – powiedziała. Żona golkipera Juventusu zdradziła, że nie ma niani, a kiedy ona pracuje, małym Liamem zajmuje się jej mama.

– On (Liam – przyp. red.) mi daje niesamowity power i energię – wyznała. Może też cały czas liczyć na wsparcie męża. – Życie prywatne jest dla mnie najważniejsze zawsze, ale staram się nie zaniedbywać mojej kariery – oznajmiła.

Piosenkarka w wywiadzie zaznaczyła również, że jest bardzo pracowita i było jej trudno, kiedy portale plotkarskie przykleiły jej łatkę i „wrzuciły do worka WAGs”. – Przez jakiś czas ciężko mi było się z tego wykaraskać, bo dziesięć lat temu byłam fajnie prosperującą młodą dziewczyną, która osiągnie sukces – tak wróżono. A później patrzyli na mnie przez pryzmat męża – wyznała.

Na końcu rozmowy Marina zdradziła, że często śpiewa swojemu synkowi, który jest bardzo muzykalnym dzieckiem. Zasugerowała jednak, że nie będzie ingerować w jego zawodowe wybory w przyszłości. – Muzyką go zarażam, ale to nie jest zamierzony cel, że mówię: „ok, będziesz muzykiem”, bo on może dla mnie być, kimkolwiek chce, byleby był szczęśliwy i przede wszystkim zdrowy – przyznała szczęśliwa mama.

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są razem od kilku lat. Sportowiec oświadczył się ukochanej podczas jej przyjęcia urodzinowego w lipcu 2015 roku, a 21 maja 2016 roku para wzięła ślub w Grecji. 30 czerwca 2018 roku małżeństwo powitało na świecie syna Liama. Szczęśliwą nowiną zakochani podzielili się z fanami kilka dni później, zamieszczając uroczą fotografię w mediach społecznościowych. O tym, że piosenkarka spodziewa się dziecka, plotkowano już od grudnia 2017 roku. Sami zainteresowani długo nie komentowali tych rewelacji. Dopiero 12 maja ubiegłego roku Szczęsny wraz z żoną potwierdzili, że oczekują potomka. Chwilę później wokalistka wydała mocne oświadczenie, w którym oznajmiła, że nie planowała ogłaszać ciąży, ale została do tego zmuszona, gdy w sieci pojawiły się jej zdjęcia zrobione przez paparazzi.

Źródło: Dzień Dobry TVN


Czytaj więcej…

Marina Łuczenko-Szczęsna: kiedy kobieta zostaje mamą, zaczyna …

Zawodowo bywało różnie, natomiast prywatnie bardzo fajnie mi się poukładało – wyznała Marina Łuczenko-Szczęsna w "DD TVN", podkreślając, że teraz jest szczęśliwą mamą, a syn daje jej mnóstwo energii. – To jest zupełnie inne życie, kiedy kobieta …

Źródło: Onet.pl

Marina Łuczenko się wściekła. „Zanim napiszecie takie kocopały …

Małżonka bramkarza Juventusu Turyn Wojciecha Szczęsnego odpowiada w mediach społecznościowych autorom tekstu, który opublikowany został w portalu TVP Sport. Marina Łuczenko-Szczęsna nie kryła irytacji po ukazaniu się artykułu, w którym podano …

Źródło: Najwyższy Czas!

MaRina Łuczenko-Szczęsna opowiedziała o macierzyństwie i …

Powraca serial 39 i pół pod zupełnie nowym tytułem 39 i pół tygodnia. Fani serialu znów będą mogli podziwiać na ekranie swoje ulubione postaci. A wśród nich pojawi się również MaRina Łuczenko-Szczęsna, która wcielała się w postać Amandy.

Źródło: VIVA!

Marina Łuczenko-Szczęsna o powrocie „39 i pół” i swoim …

Plotki o powrocie serialu „39 i pół” obróciły się w rzeczywistość. Już niedługo na antenie TVN będziemy mogli zobaczyć kontynuację popularnego przed laty serialu. Na plan wróciła także Amanda, grana przez Marinę Łuczenko-Szczęsną. Z artystką …

Źródło: Dzień Dobry TVN (komunikaty prasowe)

Marina Łuczenko-Szczęsna dostała od Wojtusia torebkę CHANEL

arina Łuczenko-Szczęsna przez ostatnie kilka tygodni przebywała z synem Liamem w Polsce. Musiała się pojawić m.in. na zdjęciach do serialu „39 i pół tygodnia”, w którym gra jedną z głównych ról. Marina Łuczenko-Szczęsna rozzłoszczona po artykule TVP.

Źródło: Kozaczek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *