Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie …

Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie ...

Cannes 2019: Margot Robbie pozuje w romantycznej sukience od ChanelONS

Margot Robbie w grudniu świętowała piątą rocznicę premiery Wilka z Wall Street, która otworzyła jej drzwi do hollywoodzkiej kariery. Australijka od tamtego czasu pokazała się w wielu zróżnicowanych produkcjach, takich jak dramat Jestem najlepsza. Ja, Tonya, który zapewnił jej nominacje do Oscara i Złotego Globu. Dziś jest jedną z najbardziej zapracowanych aktorek – tylko w zeszłym roku występiła w aż pięciu filmach, a po godzinach dorabia jako „ambasadorka” Chanel.

Zobacz też: Margot Robbie debiutuje w roli „twarzy” Chanel

Wiele wskazuje na to, że 28-latka ma przed sobą jeszcze bardziej pracowity okres. Wszystko za sprawą promocji nowego filmu Quentina Tarantino, zatytułowanego Pewnego razu… w Hollywood. Robbie na potrzeby czarnej komedii wcieliła się w Sharon Tate, czyli żonę Romana Polańskiego, która w 1969 roku została brutalnie zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona. W ramach budowania napięcia wokół produkcji kilka dni temu przyleciała do Cannes, gdzie we wtorek wzięła udział w uroczystej premierze.

Zobacz: Cannes 2019: Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Brad Pitt świętują premierę „Pewnego razu… w Hollywood” (ZDJĘCIA)

Odespawszy huczną premierę, Robbie i jej koledzy z planu w środę rano pojawili się na spotkaniu z festiwalowymi fotografami. Choć dzienna sesja nie wymagała od niej eleganckiej stylizacji, aktorka postanowiła po raz kolejny wypełnić obowiązki „ambasadorki” Chanel. Do zdjęć pozowała w białej sukience, która pochodzi z wiosennej kolekcji Haute Couture francuskiego domu mody, a której cena nie jest nawet udostępniana „zwykłym śmiertelnikom”. Oprawa romantycznej kreacji była skromna i ograniczała się do srebrnych sandałków oraz dziewczęcej fryzury z warkoczykami.

Zobaczcie, jak Robbie promuje Pewnego razu… w Hollywood. Piękna?

ONSONSONS

ONSONSONS

ONSONSONS

ONSONSONS

ONS


Czytaj więcej…

Margot Robbie na canneńskiej premierze "Pewnego razu w …

Margot Robbie to dowód na wielką niesprawiedliwość panującą na świecie. Nie dość, że jest przepiękna, to jeszcze utalentowana, świetnie się ubiera i wie, jak się robi karierę w Fabryce snów. Na premierze "Pewnego razu w Hollywood" w Cannes …

Źródło: Onet.pl

Margot Robbie jako żona Romana Polańskiego. Siostra Sharon …

Margot Robbie wciela się w zamordowaną bestialsko żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate, w filmie Pewnego Razu w Hollywood. W sieci pojawił się zwiastun dzieła. Siostra Sharon, Debra Tate, skomentowała rolę Margot! Szczególnie spodobała jej się …

Źródło: Radio Eska

Cannes 2019: Margot Robbie pozuje w romantycznej sukience od …

Margot Robbie w grudniu świętowała piątą rocznicę premiery Wilka z Wall Street, która otworzyła jej drzwi do hollywoodzkiej kariery. Australijka od tamtego czasu pokazała się w wielu zróżnicowanych produkcjach, takich jak dramat Jestem najlepsza.

Źródło: Pudelek

Margot Robbie i Hana Cross w Cannes. To zdecydowanie dwie …

Wtorkowy wieczór należał do premiery filmu Once upon a time in Hollywood. To właśnie ta produkcja przyciągnęła na Festiwal Filmowy w Cannes 2019 największe światowe gwiazdy, które szokowały wymyślnymi strojami. Wśród nich niewątpliwie wyróżniały …

Źródło: Jastrząb Post

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *