Margaret pozuje w bieliźnie, fani podzieleni. "Po co zakładać coś, co …

Gra o Tron 8 – recenzja 5 odcinka. Na szczęście zaraz koniec

Nagość w mediach społecznościowych budzi kontrowersje. I choć Margaret na Instagramie nie pokazała się nago, to i tak fakt, że zapozowała do zdjęcia w transparentnym staniku, wywołał spore zamieszanie. Na wokalistkę wylała się fala hejtu, a internauci uważają, że już lepiej, jakby w ogóle pozbyła się ubrania. 

Być może stylizacja Margeret jest odważna, bo w końcu gwiazda ma na sobie stanik, ale Instagram aż roi się od wulgarniejszych fotek. Mimo to internauci stwierdzili, że tym razem wokalistka pokazała za dużo. Nie jest to jeden tego typu komentarz, a nawet nie dwa. Margaret została wręcz zasypana obraźliwymi tekstami. 

Margaret chyba cenzura by się przydała. 

Po co zakładać coś co i tak prześwituje i odsłania ciało?! Nie lepiej pokazać cycki całemu światu? Bo odnoszę wrażenie, że o to chodzi w dzisiejszych czasach, pokazać cycki, dupę. Bo to jest trendy… Świat schodzi na psy.

Widać tobie cycki – możemy przeczytać pod zdjęciem.

 

Oczywiście, wśród osób komentujących znalazły się i takie osoby, które stanęły po stronie Margaret, doceniając jej modowe szaleństwo, ale także odwagę, której czepiają się inni. 

Jesteś młodą, piękną kobietą. To aż przyjemnie popatrzeć. Brawo za odwagę. A ludziom i tak nie dogodzi.

Pokazuj, ile chcesz – pisali.

My też się z tymi głosami zgadzamy. Margaret ma świetną figurę i wygląda bosko nie tylko w staniku, ale i nawet w kominiarce. 

DH


Czytaj więcej…

Margaret pozuje w bieliźnie, fani podzieleni. "Po co zakładać coś, co …

I choć Margaret na Instagramie nie pokazała się nago, to i tak fakt, że zapozowała do zdjęcia w transparentnym staniku, wywołał spore zamieszanie. Na wokalistkę wylała się fala hejtu, a internauci uważają, że już lepiej, jakby w ogóle pozbyła się ubrania.

Źródło: Plotek.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *