Marcin Miller (Boys) królem Sopotu?! Gwiazdor disco polo z …

Marcin Miller (Boys) królem Sopotu?! Gwiazdor disco polo z ...
Marcin Miller. / foto: Prt Sc Polsat
Marcin Miller. / foto: Prt Sc Polsat

W Sopocie odbywa się Polsat Super Hit Festiwal! Niekwestionowanym królem pierwszego dnia imprezy został, jak sam siebie określił – imperator disco-polo. „Wolność” w wykonaniu Marcina Millera i grupy Boys porwała tłum!

Marcin Miller to jeden z najpopularniejszych artystów disco-polo, na scenie pojawia się od lat, a jego zespół – Boys, znany jest między innymi z takich hitów jak „Jesteś Szalona”, czy wspomniana „Wolność”.

To właśnie wykonaniem tego utworu, w czasie którego Miller śpiewa „Niech żyje wolność, wolność i swoboda”, szczególnie przypadł do gustu sopockiej publiczności. W czasie krótkiego występu zgromadzeni w Operze Leśnej od początku do końca śpiewali razem z wokalistą.


Czytaj więcej…

Wolnościowy HIT disco-polo na imprezie Polsatu w Sopocie. Tym …

W Sopocie odbywa się Polsat Super Hit Festiwal! Niekwestionowanym królem pierwszego dnia imprezy został, jak sam siebie określił – imperator disco-polo. „Wolność” w wykonaniu Marcina Millera i grupy Boys porwała tłum! Marcin Miller to jeden z …

Źródło: Najwyższy Czas!

Marcin Miller (Boys) królem Sopotu?! Gwiazdor disco polo z …

Marcin Miller to legenda muzyki disco polo, która pojawia się na najważniejszych koncertach w naszym kraju. Człowiek, który na scenie spędził ponad 30 lat czuje się na niej jak ryba w wodzie. Dziś wieczorem Marcin Miller będzie jedną z najważniejszych …

Źródło: Disco-Polo.info

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *