Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Periodyk opublikował …

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Periodyk opublikował ...

O romansie Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza plotkowaliśmy już dawno. Teraz „Twoje Imperium” przyłapało zakochanych. Ich związek już nie jest tajemnicą.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieJakiś czas temu pisaliśmy, że Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na których jest Rafał Jonkisz. I choć wtedy para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie swego związku, było widać, że wiele ich łączy. Teraz dochodzą nas nowe słuchy na temat tych dwoje. W „Twoim Imperium” ukazały się zdjęcia, na których widać, jak Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie szczędzą sobie czułości.

Model jest o 8 lat młodszy od Marceliny. Mimo tego wydaje się, że wiek nie gra tu roli.

ZOBACZ TAKŻE: 30-letnia Zawadzka: „Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze będę żoną”

W najnowszym numerze tygodnika „Twoje Imperium” znajdziemy zdjęcia dokumentujące czułości Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza.

– Paparazzo wypatrzył ich na celebryckich urodzinach w stolicy. Wprawdzie na przyjęciu bawili się jak dobrzy kumple, ale naprawdę ciekawie zrobiło się później, gdy zostali sami – czytamy w periodyku.

Ostatnio prezenterka nie miała szczęścia w miłości. Po tym, jak rozstała się z aktorem Mikołajem Roznerskim, związała się z brazylijskim modelem, Leonardem Marquesem. Ale i ta relacja nie przetrwała długo. Od tamtej pory Zawadzka trzymała mężczyzn na dystans. Teraz gwiazda woli nie obnosić się z nowym romansem.


Czytaj więcej…

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są parą. Periodyk opublikował …

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Marcelina Zawadzka opublikowała zdjęcia z imprezy urodzinowej, na których jest Rafał Jonkisz. I choć wtedy para nie potwierdziła jeszcze oficjalnie swego związku, było widać, że wiele ich łączy. Teraz dochodzą nas nowe …

Źródło: Wirtualna Polska

Z kim jest Marcelina Zawadzka?

Na swoich łamach opublikowali zdjęcia paparazzi z jednej z celebryckich imprez, gdzie para nie szczędzi sobie czułości. Myślicie, że Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka pójdą śladami Julii Wieniawy i Barona i oficjalnie potwierdzą swój związek?

Źródło: Lelum.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *