Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie mogą się od siebie oderwać …

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie mogą się od siebie oderwać ...

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie mogą się od siebie oderwać za kulisami Fot. ONSKiedy na początku 2017 roku pisaliśmy, że Michał Koterski zaczął spotykać się z Marcelą Leszczak, niewielu wróżyło tej relacji powodzenie. Syn reżysera Marka Koterskiego od lat szczerze opowiadał o swoim trudnym charakterze i walce z uzależnieniem. Znana z żenującego serialu Miłość na bogato celebrytka toczyła zaś całkiem inną walkę – o miejsce na obrzeżach show biznesu. Kiedy więc okazało się, że Marcela i Misiek zaręczyli się, dla wszystkich było to wielkie zaskoczenie.

PRZYPOMNIJMY: Misiek Koterski ZARĘCZYŁ SIĘ z Marcelą Leszczak z „Top Model”! (FOTO)

Od tamtej pory minęły już prawie dwa lata, a celebryci zdążyli już nawet doczekać się synka. Mały Fryderyk to oczko w głowie ojca, chętnie opowiadającego w wywiadach, jak zmieniło go poznanie partnerki i narodziny syna.

ZOBACZ: Koterski zachwyca się Leszczak: „Po dziesięciu dniach wybierałem pierścionek”

Młodym rodzicom czasem udaje się jednak oderwać od synka i spędzić czas tam, gdzie czują się najlepiej: przed obiektywem aparatów i kamer. Marcela i Misiek skorzystali więc z zaproszenia do zasiądnięcia na widowni półfinałowego odcinka Tańca z Gwiazdami.

Para przygotowała dla fotografów prawdziwe show: dla dobra zdjęć Leszczak i Koterski przytulali się i całowali. Misiek nie mógł też powstrzymać się przed rzucaniem mało subtelnych spojrzeń w kierunku wyeksponowanego kusą sukienką dekoltu narzeczonej.

Zobaczcie, jak Michał i Marcela walczą o uwagę fotografów. Lubicie ich razem?

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS

Fot. ONSFot. ONSFot. ONS


Czytaj więcej…

Marcela Leszczak w końcu skomentowała operację biustu …

Marcela Leszczak zaistniała dzięki programowi Top Model, w którym oczarowała widzów i jurorów swoją sylwetką. Chociaż od emisji edycji z jej udziałem minęło już kilka lat, a sama zainteresowana w międzyczasie została mamą, to wciąż może pochwalić …

Źródło: Jastrząb Post

Marcela Leszczak i Misiek Koterski nie mogą się od siebie oderwać …

Marcela i Misiek skorzystali więc z zaproszenia do zasiądnięcia na widowni półfinałowego odcinka Tańca z Gwiazdami. Para przygotowała dla fotografów prawdziwe show: dla dobra zdjęć Leszczak i Koterski przytulali się i całowali. Misiek nie mógł też …

Źródło: Pudelek

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *