Manchester United zaoferował wielką kasę za pomocnika. West …

Manchester United zaoferował wielką kasę za pomocnika. West ...

Manchester United zaoferował wielką kasę za pomocnika. West Ham chce jeszcze więcej za angielskiego kadrowicza

W Manchesterze United myślą o letnim okienku transferowym. Szefowie Czerwonych Diabłów zaczęli już nawet pracę nad jednym z potencjalnych zakupów. Złożyli ofertę West Hamowi. 

United chcą kupić z Młotów defensywnego pomocnika Declana Rice'a. Za 20-letniego zawodnika zaoferowali aż 34 mln funtów.

West Ham chce dostać jednak więce za zawodnika, którego w wieku juniora przejął od Chelsea. Także dlatego, że piłkarz, który zagrał nawet 3 mecze w pierwszej reprezentacji Irlandii, ostatnio zadebiutował w kadrze Anglii! 

Umowa Rice'a z West Hamem obowiązuje do 2024 roku. W Manchesterze United pomocnika czekałaby rywalizacja głównie z Nemanją Maticiem. 

Futbol.pl


Czytaj więcej…

Manchester United obserwuje Lozano od 7 lat”

To co mogę powiedzieć i zagwarantować, to fakt, że Hirving miał skauta z Manchesteru United, który obserwował go odkąd zawodnik skończył 16 lat – mówi Jesus Martinez, prezes meksykańskiego klubu CF Pachuca, którego wychowankiem jest Lozano.

Źródło: DevilPage.pl

Manchester United zaoferował wielką kasę za pomocnika. West …

W Manchesterze United myślą o letnim okienku transferowym. Szefowie Czerwonych Diabłów zaczęli już nawet pracę nad jednym z potencjalnych zakupów. Złożyli ofertę West Hamowi. United chcą kupić z Młotów defensywnego pomocnika Declana Rice'a.

Źródło: Własne (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *