Manchester City zainteresowany kolejnym Portugalczykiem. Jego …

Awaria systemu PEKA. Jak długo potrwają utrudnienia?

Według informacji „Sky Sports” Joao Felix znalazł się na celowniku Manchesteru City. „The Citizens” w wyścigu po tego zawodnika musi liczyć się z mocną konkurencją.

Portugalczyk jest obecnie graczem Benfiki Lizbona. W tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. W 41 meczach, strzelił 18 goli i zanotował jedenaście asyst. 19-latek jest najmłodszym autorem hat-tricka w Lidze Europy – trzykrotnie pokonał bramkarza Eintrachtu Frankfurt.

Joao Felixem zainteresował się Manchester City, a już wcześniej napastnik był łączony z Manchesterem United. W ostatnim czasie media informowały natomiast, że najbardziej zdeterminowany, by go pozyskać ma być Juventus FC.

Portugalski klub nie puści jednak tanio swojej wschodzącej gwiazdy. Benfica oczekuje bowiem kwoty równiej klauzuli odejścia zawodnika zawartej w jego umowie, która wynosi aż 120 milionów euro.

Kontrakt 19-letniego napastnika obowiązuje do czerwca 2023 roku.


Czytaj więcej…

Manchester City zainteresowany Joao Felixem

W 41 meczach, strzelił 18 goli i zanotował jedenaście asyst.19-latek jest najmłodszym autorem hat-tricka w Lidze Europy. W tym sezonie w jednym meczu trzykrotnie pokonał bramkarza Eintrachtu Frankfurt.Joao Felixem zainteresował się Manchester City, …

Źródło: CANAL+

Manchester City zainteresowany kolejnym Portugalczykiem. Jego …

Joao Felixem zainteresował się Manchester City, a już wcześniej napastnik był łączony z Manchesterem United. W ostatnim czasie media informowały natomiast, że najbardziej zdeterminowany, by go pozyskać ma być Juventus FC. Portugalski klub nie puści …

Źródło: Meczyki (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *