Mama Dawida Żukowskiego wydała oświadczenie: "Proszę o …

Mama Dawida Żukowskiego wydała oświadczenie: "Proszę o …

… akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej społeczności, mediom i wszystkim tym, którym los mojego synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę" – napisała mama Dawida Żukowskiego.

Źródło: KOBIETA.PL (komunikaty prasowe)

Fala hejtu na profilu ojca Dawidka. Internauci nie mają litości

Wszystko wskazuje jednak na to, że do okrutnej śmierci Dawida Żukowskiego przyczynił się jego ojciec, Dawid Ż. Mężczyzna pozbawił syna życia najprawdopodobniej z chęci zemsty na swojej żonie. Para nie mieszkała ze sobą od kilku tygodni, a tuż przed zaginięciem chłopca 32-latek wysłał do mamy Dawida SMS o treści: "nigdy już … Mama Dawida zgłosiła zaginięcie syna około północy. Sprawę od razu traktowano poważnie, bo Paweł Ż. wysłał wcześniej do byłej partnerki SMS o treści: "nigdy już nie zobaczysz …

Źródło: fakt.pl

Poruszające oświadczenie mamy Dawida Żukowskiego. "Proszę o …

… lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę. Mama Dawida – czytamy w oświadczeniu przesłanym do "UWAGA! TVN".

Źródło: Party.pl

"Stoicie po stronie silniejszego". Mama zmarłego Dawida

Mama Dawida dziękuje wszystkim, którzy Go szukali, wszystkim, którym los jej Synka nie był obojętny. Prosi o modlitwę za Jego duszę. I niemal natychmiast dostaje w twarz oskarżeniami – że za późno zareagowała, że zlekceważyła zagrożenie, że to ona jest …

Źródło: mamadu.pl

Poszukiwany Dawid Żukowski nie żyje: Są wyniki sekcji zwłok 5 …

Ustalono też, że przed śmiercią 5-letni Dawid miał jeszcze rozmawiać przez telefon przez kilka lub kilkadziesiąt sekund z mamą. Jakiś czas później Paweł Ż. wysłał SMS do swojej żony w którym oznajmił, że nigdy już ona nie zobaczy swojego syna.

Źródło: Dziennik Zachodni

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *