Małopolanie w domu Wielkiego Brata: "Wojowniczka …

Raków Częstochowa – Termalica Nieciecza 1:0. Friday zapewnił ...

25-letnia Klaudia Marchewka z Nowej Huty w Krakowie to wulkan energii, który szybko zjednuje sobie ludzi. „Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. Pracuje jako kierowca karetki oraz ochroniarz imprez masowych. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai” – czytamy na oficjalnej stronie programu.

25-latka sama przyznaje, że jest typem chłopczycy. Regularnie bierze udział w maratonach, a jej największym osiągnięciem jest maraton w Singapurze. Lubi się otaczać pozytywnymi ludźmi, ponieważ sama jest pełna optymizmu i radości.

21-letnia Karolina Wnęk z Lipnicy Wielkiej ma cztery siostry i trzech braci, z którymi jest bardzo silnie związana. Posiadanie licznego rodzeństwa nauczyło ją samodzielności, zaradności i śmiałości w wyrażaniu swoich opinii. „Zawsze uśmiechnięta i twardo stąpająca po ziemi. Pracuje w rodzinnej firmie transportowej. Wychowana w sposób tradycyjny, zgodnie z zasadami wiary. Płynie w niej góralska krew.” – można przeczytać na stronie BB.
21-latka jest urodzonym liderem, dlatego zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym ludzie wołają do niej „kierowniczko!”.

Drugi góralski reprezentant to Daniel Barłóg z Suchej Beskidzkiej. „Daniel łączy w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem. W czasie wolnym jest zagorzałym morsem, a swoją pasją stara się zarażać innych ludzi. Dodatkowo, stworzył własny system ćwiczeń oparty na różnych dyscyplinach sportowych. Codziennie czyta Pismo Święte i nie boi się stanąć w obronie religii” – czytamy o Danielu na stronie programu.

POLECAMY – KONIECZNIE SPRAWDŹ:

Bartek Jędrzejak ocenia nowych uczestników „Big Brothera”. „To duży wycinek naszego społeczeństwa. Będzie pieprznie”

Źródło:Agencja TVN


Czytaj więcej…

Małopolanie w domu Wielkiego Brata: "Wojowniczka …

21-letnia Karolina Wnęk z Lipnicy Wielkiej ma cztery siostry i trzech braci, z którymi jest bardzo silnie związana. Posiadanie licznego rodzeństwa nauczyło ją samodzielności, zaradności i śmiałości w wyrażaniu swoich opinii. „Zawsze uśmiechnięta i twardo …

Źródło: Kraków NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *