Malbork-Tczew. Mieszkaniec powiatu malborskiego zatrzymany w …

Malbork-Tczew. Mieszkaniec powiatu malborskiego zatrzymany w ...

– Mimo ustalonych terminów na razie w żadnej z placówek nie udało się jeszcze przeprowadzić rad klasyfikacyjnych – a bez klasyfikacji uczniowie nie mogą podchodzić do egzaminów dojrzałości – mówi Marcin Solarski, rzecznik Starostwa powiatowego w Tczewie. – Mamy wyznaczone kolejne terminy, ale jeżeli nie będzie wymaganego kworum, to i tak nie można będzie przeprowadzić klasyfikacji.

Rok szkolny dla klas maturalnych kończy się 26 kwietnia. Najpóźniej do 25 kwietnia oceny muszą zostać zatwierdzone przez rady klasyfikacyjne.
To patowa sytuacja. Nie będzie matury, to i start na studia nie będzie możliwy…

Tczew NaszeMiasto.pl

polecane:
Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna?


Czytaj więcej…

Tczew: trwa ewakuacja Al. Zwycięstwa. Powodem uszkodzona rura …

Przyczyną ewakuacji jest uszkodzona rura gazowa. Na miejscu działa 6 zastępów straży pożarnej. Z wieżowca ewakuowano 67 osób. Obecnie trwa przewietrzanie budynku. polecane: Flesz: Czy grozi nam katastrofa klimatyczna? Fullscreen. Play. Stop.

Źródło: Tczew NaszeMiasto.pl

Tczew. Narada w sprawie klasyfikacji tegorocznych maturzystów …

W Starostwie Powiatowym w Tczewie odbyła się narada z dyrektorami wszystkich szkół ponadpodstawowych, których starostwo jest organem założycielskim. Spotkanie dotyczyło klasyfikacji maturzystów. Do 25 kwietnia powinny być wydane świadcectwa.

Źródło: Tczew NaszeMiasto.pl

Ewakuacja mieszkańców wieżowca przy Alei Zwycięstwa w Tczewie

Ewakuacja mieszkańców wieżowca w Tczewie. W czwartek 18.04.2019 r. około godz. 18 straż pożarna rozpoczęła ewakuację lokatorów wieżowca przy Alei Zwycięstwa 19 w Tczewie. Przyczyną ewakuacji jest uszkodzona rura gazowa. Na miejscu działa 6 …

Źródło: Dziennik Bałtycki

Malbork-Tczew. Mieszkaniec powiatu malborskiego zatrzymany w …

22-letni mieszkaniec powiatu malborskiego zostały zatrzymany na zjeździe z autostrady A1. KWP informuje, że w aucie znaleziono duże ilości narkotyków i środków psychotropowych. W środę (17 kwietnia) młody mężczyzna decyzją sądu został aresztowany …

Źródło: Malbork NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *