Maciej Musiałowski pokazał zwartość święconki. Była tam książka …

Maciej Musiałowski pokazał zwartość święconki. Była tam książka ...

Maciej Musiałowski pokazał zwartość święconki. Była tam książka Harry'ego Pottera

Maciej Musiałowski wrzucił na instagramowym profil zdjęcie święconki. Nawiązał do sytuacji, w której ksiądz spalił m.in. książkę Harry’ego Pottera.GłosujGłosuj


Podziel się

OpinieMaciej Musiałowski pokazał zawartość święconki (East News, Fot: East News)

Jakiś czas temu było głośno o incydencie, w którym ksiądz wraz z ministrantami spalił książki. Później fundacja, która zorganizowała to wydarzenie tłumaczyła się.

ZOBACZ TAKŻE: Lara Gessler reklamuje swój cykl w „DDTVN”: „Cały czas się zachwycam”

– Fakt spalenia książek i innych przedmiotów był niefortunny. Nie miał on jednak charakteru prześmiewczego wobec jakiejkolwiek grupy społecznej czy religii, nie był też wymierzony w książki jako takie czy kulturę – czytaliśmy w oświadczeniu na Facebooku.

Młody celebryta postanowił zadrwić z całej sytuacji i opublikował zdjęcie wielkanocnego koszyczka. Okazało się, że jest tam wydanie Harry’go Pottera autorstwa J.K. Rowling.

Post wywołał mnóstwo komentarzy i podzielił internautów. „Ojoj ale jak księżulek odkrył serwetkę to i reszta święconek z jajcyma i kiełbą mogła pójść z dymem” – napisała Tamara Arciuch.

Żart jednak nie wszystkim się spodobał. „Rośnie pokolenie kretynizmu i głupoty (…) Brak szacunku do religii. Do wyznawania takiej wiary nikt cię nie zmusza”- pisali oburzeni internauci.

Maciej Musiałowski jest aktorem,który popularność zdobył rolą w serialu „Druga Szansa”. Później brał udział wraz ze swoją przyjaciółką w programie „Ameryka Express”.

Polub WP Gwiazdy


Czytaj więcej…

„Harry Potter” w koszyczku wielkanocnym. Kontrowersyjne zdjęcie …

Wpis Macieja Musiałowskiego wzbudził dużo kontrowersji. Aktor, który rozgłos zyskał dzięki serialowi „Druga szansa”, pochwalił się zdjęciem koszyczka, jaki zabrał do święcenia w Wielką Sobotę.

Źródło: Wprost.pl

Maciej Musiałowski poszedł do kościoła ze święconką, w której był …

Maciej Musiałowski nie boi się kontrowersji i zaciekle walczy o atencję. Choć popularność i sympatię widzów zdobył grając Drugiej szansie i biorąc udział w Ameryce Express, na horyzoncie nie widać kolejnych propozycji. Aby o sobie przypomnieć, aktor …

Źródło: Pudelek

Maciej Musiałowski pokazał zwartość święconki. Była tam książka …

Maciej Musiałowski wrzucił na instagramowym profil zdjęcie święconki. Nawiązał do sytuacji, w której ksiądz spalił m.in. książkę Harry'ego Pottera. Głosuj. Głosuj. Podziel się. 734. Maciej Musiałowski pokazał zawartość święconki (East News, Fot: East News).

Źródło: Wirtualna Polska

Młoda gwiazda TVN-u rozpętała burzę. Powodem książka w …

Maciej Musiałowski nie boi się kontrowersji. Dowodem jego ostatnie zdjęcie na Instagramie. Aktor pochwalił się swoim wielkanocnym koszyczkiem, z którym wybrał się na tradycyjną święconkę do kościoła. A co znalazło się w środku? Książka o przygodach …

Źródło: Plotek.pl

Burza w sieci. Gwiazdor TVN zdecydował się wywołać skandal w …

Maciej Musiałowski dodał na swojego Instagrama zdjęcie, na którym widać święconkę z białą serwetką, a pod nią ukryty egzemplarz "Harry'ego Pottera i Komnaty Tajemnic". Książka miała prawdopodobnie zostać przemycona do kościoła, gdzie niczego nie …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *