M jak miłość, odcinek 1445: Wojtuś potępi Joasię za romans z …

M jak miłość, odcinek 1445: Wojtuś potępi Joasię za romans z ...

M jak miłość odcinek 1394, Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

Autor: vod.tvp.pl
M jak miłość odcinek 1394, Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

W "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) jest gotowa na nowy związek, ale Wojtuś (Feliks Matecki) nie chce nowego taty. W 1455 odcinku "M jak miłość" chłopiec wykrzyczy jej prosto w twarz, że nienawidzi Leszka Krajewskiego (Sławomir Uniatowski)! Mimo to Chodakowska umówi się z sąsiadem na walentynkową randkę. Co wydarzy się dalej? Czy Joasia i Leszek będą razem w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Po 1437 odcinku „M jak miłość” nie macie już chyba wątpliwości, że Joasia traci głowę dla Leszka. Trudno jej się dziwić. To przystojny, zdolny i troskliwy mężczyzna. Po tym jak odnalazł Wojtusia i Olę (Oliwka Dąbrowska) w lesie, Chodakowska zyskała do niego zaufanie. Wspólny wieczór przy kominku tylko ich do siebie zbliżył. Asia odważyła się nawet pocałować biznesmena! 

M jak miłość odc. 1437. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1437. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Wszystko wskazuje na to, że Chodakowska jest gotowa na nowy związek i na to, by przerwać żałobę po Tomku (Andrzej Młynarczyk). To jednak nie spodoba się Wojtusiowi. W 1445 odcinku „M jak miłość” chłopiec bez ogródek wykrzyczy matce, że nienawidzi Leszka! 

Zobacz>>> Szokująca przemiana gwiazdora z M jak miłość. Tak kiedyś wyglądał Sławek Uniatowski – ZDJĘCIA i WIDEO

Ostre słowa nie zrobią na Asi wrażenia. Chodakowska pójdzie do Krajewskiego na walentynkową kolację, na którą zostanie zaproszona. Tam przekona się, że była ukochana Leszka wciąż chce go odzyskać. Nina (Agnieszka Judycka) będzie jej największą rywalką w drodze do serca biznesmena. 


Czytaj więcej…

M jak miłość, odcinek 1445: Wojtuś potępi Joasię za romans z …

W 1455 odcinku "M jak miłość" chłopiec wykrzyczy jej prosto w twarz, że nienawidzi Leszka Krajewskiego (Sławomir Uniatowski)! Mimo to Chodakowska umówi się z sąsiadem na walentynkową randkę. Co wydarzy się dalej? Czy Joasia i Leszek będą razem …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *