M jak miłość, odcinek 1445: Joasia dowie się, że Leszek to seryjny …

M jak miłość, odcinek 1445: Joasia dowie się, że Leszek to seryjny ...

M jak miłość odc. 1437. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość odc. 1437. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski)

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" będzie przekonana, że złapała Pana Boga za nogi – Leszek (Sławek Uniatowski) to jej ideał! Czuły, opiekuńczy, szarmancki i przedsiębiorczy mężczyzna to ktoś, kto może wreszcie skleić serce owdowiałej Chodakowskiej. Jednak pojawi się spory problem. Michał (Paweł Deląg) w 1445 odcinku "M jak miłość" zniszczy jej wyobrażenie na temat biznesmena. Wyjdzie na jaw, że Krajewski jest seryjnym podrywaczem! Czy bohaterka „M jak miłość” da mu kosza?

Joasia z serialu „M jak miłość” bardzo przeżyła śmierć ukochanego męża. Do tej pory do końca nie pozbierała się po stracie i odrzuca każdego mężczyznę, który staje na jej drodze. Wydawało się, że to Michał jako pierwszy udowodni wdowie, że nadal może kochać i cieszyć się pełnią życia, ale Chodakowska nie podzieliła tego uczucia. Wtedy pojawił się kolega pisarza, Krajewski. W poprzednich odcinkach „M jak miłość” kompletnie zawrócił jej w głowie.


ZOBACZ: Milioner Leszek dla Joasi rzuci wszystko! Ocali Wojtusia przed śmiercią – WIDEO

Michał wyjechał z Polski, ale dojdą go słuchy, że jego niespełniona miłość i stary przyjaciel mają się ku sobie. W 1445 odcinku „M jak miłość” lojalnie ostrzeże blondynkę przed flirciarzem.

– To znany podrywacz… Złamał już niejedno serce – usłyszy Asia. Czy Ostrowski zrobi to z zazdrości? To nie jest niemożliwe, w końcu pokochał sąsiadkę i mógłby chcieć zniszczyć rywala. Chodakowska szybko wykluczy tę teorię, gdy okaże się, że Michał powiedział prawdę.

Leszek w 1442 odcinku „M jak miłość” zaprosi nową dziewczynę na wspólny wieczór z okazji walentynek. Romantyczną kolację przerwie im pojawienie się niespodziewanego gościa. Do Krajewskiego przyjdzie piękna Nina, jego była partnerka, która bardzo otwarcie powie, że chce go odzyskać. Asia nie będzie zachwycona! Czy da kosza biznesmenowi? Widzowie „M jak miłość” przekonają się już wkrótce.

Kim jest nową bohaterka „M jak miłość”? >>> Leszek ukryje przed Joasią wstydliwą przeszłość! Jego kochanka Nina wkroczy do życia biznesmena – KULISY


Czytaj więcej…

M jak miłość, odcinek 1445: Joasia dowie się, że Leszek to seryjny …

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość" będzie przekonana, że złapała Pana Boga za nogi – Leszek (Sławek Uniatowski) to jej ideał! Czuły, opiekuńczy, szarmancki i przedsiębiorczy mężczyzna to ktoś, kto może wreszcie skleić serce owdowiałej …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *