Lucyfer: 4. sezon już dostępny. Netflix pokazał ekskluzywny materiał …

Lucyfer: 4. sezon już dostępny. Netflix pokazał ekskluzywny materiał ...

Lucyfer S04E07 online już jest dostępny. Gdzie możemy obejrzeć dalszy ciąg przygód człowieka pomagającego w śledztwach, który przy okazji jest Lucyferem – władcą piekieł? Serial nie pojawi się w wielu miejscach!

Lucyfer S04E07 online jest dostępny dla fanów do oglądania i cieszenia się kolejnymi przygodami ich ulubionego szatana. Netflix co prawda uratował tę serię przed odejściem w zapomnienie i końcem emisji, ale sprawił też, że drastycznie zmieniły się miejsca gdzie możemy oglądać serial o Lucyferze Morningstarze. Na jakich platformach znajdziemy go teraz?

Od początku emisji serial Lucyfer był produkowany przez FOX. Wtedy mogliśmy oglądać go nie tylko na kanałach telewizyjnych Canal+ Seriale i TVN 7, ale także na wielu platformach streamingowych, jak Netflix i nc+. Wszystko zmieniło się od kiedy przed rozpoczęciem 4. sezonu, prawa do produkcji serialu zakupił Netflix.

Od tego czasu będziemy mogli zobaczyć przygody władcy piekieł tylko na (już) rodzimej platformie Netflix – i nigdzie indziej. Na nc+ i w innych miejscach pozostaną wcześniej udostępnione przygody, ale najnowszy sezon pojawi się tylko na najpopularniejszej platformie streamingowej na świecie.

Brak serialu na innych platformach niż Netflix wiąże się również z jego nieobecnością na ulubionej stronie polskich kinomanów – cda.pl. Nie uda nam się zobaczyć tam nic więcej niż tylko pierwszy odcinek pierwszego sezonu – wszystkie inne są dostępne tylko na Netflixie.

Nie ma też mowy o darmowym dostępie do najnowszego sezonu – Netflix, z powodu licznych nadużyć, zrezygnował z oferowania darmowego miesięcznego dostępu dla nowych kont. Wygląda na to, że fani serialu będą musieli jak najszybciej zdobyć subskrypcję tej platformy!

Wielu fanów zastanawia się jakie emocje czekają na nich w nowych odcinkach serialu Lucyfer. Twórcy starają się ukryć przed nami jak najwięcej szczegółów i pozostają bardzo enigmatyczni:

– Ewa postanawia się włączyć w życie zawodowe swojego ukochanego. Tymczasem Lucyfer decyduje się na powrót do podstaw, a Amenadiel walczy o swoją rodzinę – tak siódmy odcinek serialu zapowiadają w opisie na platformie Netflix.

Każdy z odcinków serialu zostanie wyreżyserowany przez innego reżysera, co jest ciekawym zabiegiem, który bez wątpienia zapewni różnorodność nie tylko wątków, ale także przeżyć wizualnych. Oto lista odcinków i reżyserów:

 • Odcinek 1. Everything’s Okay, reżyser Sherwin Shilati,
 • Odcinek 2. Somebody’s Been Reading Dante’s Inferno, reżyser Sam Hill,
 • Odcinek 3. O, Ye of Little Faith, Father, reżyser Jessika Borsiczky,
 • Odcinek 4. All About Eve, reżyser Sherwin Shilati,
 • Odcinek 5. Expire Erect, reżyser Viet Nguyen,
 • Odcinek 6. Orgy Pants To Work, reżyser Louis Milito,
 • Odcinek 7. Devil Is A Devil Does, reżyser Richard Speight, Jr.,
 • Odcinek 8. Super Bad Boyfriend, reżyser Claudia Yarmy,
 • Odcinek 9. Save Lucifer, reżyser Lisa Demaine,
 • Odcinek 10. King of Hell, reżyser Eagle Egillsson
 1. Gdzie oglądać 2. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci
 2. Gdzie oglądać 5. odcinek Gry o Tron? Można za darmo
 3. Kiedy premiera Lucyfera w Netflix? Data, zwiastun 4. sezonu
 4. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
 5. Serial Lucyfer. Gdzie można legalnie obejrzeć online?

Następny artykuł


Czytaj więcej…

"Lucyfer" – Netflix podziękował fanom za uratowanie serialu i …

W środę 8 maja 2019 roku na Netfliksie pojawił się nowy sezon "Lucyfera", w którym poznaliśmy bohaterkę o imieniu Ewa (zbieżność jej imienia z biblijną Ewą jest oczywiście jak najbardziej świadoma i nieprzypadkowa). Nie wchodząc w zbyt wiele …

Źródło: Antyradio.pl

Lucyfer: sezon 5 powstanie? Kiedy nowe odcinki serialu?

Lucyfer to serial, który może się pochwalić ogromną rzeszą wiernych fanów, co było bardzo widoczne w ostatnim czasie. Kilka miesięcy temu Fox ogłosił, że trzeci sezon serialu będzie jego ostatnim. Widzowie, którzy nie wyobrażali sobie, aby historia Diabła …

Źródło: Radio Eska

"Lucyfer" wrócił z czwartym sezonem. Netflix pokazuje specjalny …

Netflix uratował serial "Lucyfer" po tym, jak fani uruchomili całą kampanię "Save Lucifer" na wieść o tym, że producent zawiesza produkcję po trzecim sezonie. Teraz czwarta seria opowieści o samym królu piekła tropiącym zbrodnie jest już dostępna na …

Źródło: Gazeta.pl

Lucyfer: 4. sezon już dostępny. Netflix pokazał ekskluzywny materiał …

Netflix opublikował specjalny materiał wideo z bohaterami serialu "Lucyfer". Zrobił to, aby pokazać fanom swoją wdzięczność za walkę o kontynuację produkcji. Internauci przeprowadzili akcję ratunkową na naprawdę ogromną skalę – napisali aż 3,5 mln …

Źródło: Wirtualna Polska

"Lucyfer" Netflix, sezon 4. Aktorzy opowiadają o kulisach serialu. Jak …

Z okazji premiery 4. sezonu "Lucyfera" Netflix opublikował wyjątkowy materiał, w którym obsada ujawnia kulisy pracy na planie nowych odcinków. Sprawdźcie, co zdradzili w programie "Dziewięć kręgów piekła"!

Źródło: Telemagazyn.pl

Gdzie oglądać 7. odcinek Lucyfera? Jest dostępny w sieci

Tymczasem Lucyfer decyduje się na powrót do podstaw, a Amenadiel walczy o swoją rodzinę – tak siódmy odcinek serialu zapowiadają w opisie na platformie Netflix. Każdy z odcinków serialu zostanie wyreżyserowany przez innego reżysera, co jest …

Źródło: Pikio.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *