Lotto Ekstraklasa 2018/19. Wyniki na żywo. Dziś Wisła gra z Legią …

Lotto Ekstraklasa 2018/19. Wyniki na żywo. Dziś Wisła gra z Legią ...

Lotto Ekstraklasa 2018/19. 27 kolejka na żywo

27 kolejka Lotto Ekstraklasy: notowania bukmacherów

Wisła Płock – Zagłębie Lubin (kurs na zwycięstwo Wisły – 2,40, na remis – 3,30, na wygraną Zagłębia – 3,00)
Górnik Zabrze – Cracovia (kurs na zwycięstwo Górnika – 2,65, na remis – 3,20, na wygraną Cracovii – 2,76)
Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (kurs na zwycięstwo Lechii – 2,00, na remis – 3,50, na wygraną Piasta – 3,75)
Miedź Legnica – Zagłębie Sosnowiec (kurs na zwycięstwo Miedzi – 1,90, na remis – 3,50, na wygraną Zagłębia – 4,16)
Arka Gdynia – Śląsk Wrocław (kurs na zwycięstwo Arki – 2,74, na remis – 3,30, na wygraną Śląska – 2,60)
Korona Kielce – Lech Poznań (kurs na zwycięstwo Korony – 2,90, na remis – 3,25, na wygraną Lecha – 2,50)
Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok (kurs na zwycięstwo Pogoni – 2,10, na remis – 3,30, na wygraną Jagiellonii – 3,66)
Wisła Kraków – Legia Warszawa (kurs na zwycięstwo Wisły – 4,05, na remis – 3,75, na wygraną Legii – 1,85)

Wiosna na boiskach piłkarskiej Lotto Ekstraklasy rozstrzygnie o tyle mistrza Polski oraz kto będzie reprezentować Polskę w europejskich pucharach. W tej grze jest także Lechia Gdańsk, która poprzedni rok zakończyła na pierwszym miejscu. Przewaga biało-zielonych wynosiła trzy punkty nad Legią Warszawa oraz po dziewięć nad Lechem Poznań i Jagiellonią Białystok. Zespół prowadzony przez trenera Piotra Stokowca – pomimo problemów kadrowych – ma szansę na odniesienie sukcesu. Dobre przygotowanie, właściwa organizacja gry mają być, podobnie jak jesienią, największą siłą tego zespołu. Trzeba jednak przyznać, że to Legia i Jagiellonia wzmocniły się najmocniej w zimowym oknie transferowym. Rywalizacja zapowiada się interesująco i emocji na ligowych boiskach z całą pewnością nie zabraknie.

Swoje cele mają również piłkarze Arki Gdynia. Podopieczni trenera Zbigniewa Smółki dobrze i solidnie przepracowali okres zimowy. W drużynie pozostali kluczowi piłkarze, a więc w ofensywie znowu ton powinni nadawać Luka Zarandia, Maciej Jankowski i oczywiście Michał Janota. Arka do wiosny przystąpiła z dziesiątego miejsca w tabeli, ale celem zespołu jest zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej. To zapewnia utrzymanie w ekstraklasie i komfort gry oraz pracy w drugiej fazie rozgrywek. Terminarz Arki nie jest łatwy, ale trener Smółka zbudował drużynę z charakterem, która na pewno będzie walczyć na boisku i do tej rywalizacji przystąpi z wiarą w sukces.

Wszystkich kibiców zapraszamy do śledzenia wyników na żywo na tej stronie z poszczególnych kolejek piłkarskiej Lotto Ekstraklasy. Emocji, goli z pewnością nie zabraknie podczas ligowych weekendów.

Wydobyto ciało z wraku samolotu, którym podróżował Emiliano Sala


Czytaj więcej…

Lotto Ekstraklasa 2018/19. Wyniki na żywo. Dziś Wisła gra z Legią …

Arka do wiosny przystąpiła z dziesiątego miejsca w tabeli, ale celem zespołu jest zakwalifikowanie się do grupy mistrzowskiej. To zapewnia utrzymanie w ekstraklasie i komfort gry oraz pracy w drugiej fazie rozgrywek. Terminarz Arki nie jest łatwy, ale trener …

Źródło: Dziennik Bałtycki

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *