LN: bohaterka ostatniej akcji, Polki wygrały dzięki jej przytomności

LN: bohaterka ostatniej akcji, Polki wygrały dzięki jej przytomności

To 24-latka była bohaterką ostatniej akcji w tym meczu. Wcześniej wyróżniała się w tym spotkaniu niezłym przyjęciem.

– Nie wiem, czy jestem bohaterką ostatniej akcji. Miałam po prostu trochę szczęścia, bo akurat stałam blisko rozgrywającej Pii Kaestner i widziałam dotknięcie przez nią siatki. Nawet apelowałam o challenge jeszcze, kiedy akcja trwała. Cieszę się, że tak się udało, bo nie wiem, czy fizycznie udźwignęłybyśmy ten tie-break. Z całym szacunkiem dla rywalek, ale my same zgotowałyśmy sobie taką nerwówkę w tym meczu – opowiadała Grajber.

To było bardzo wyniszczające spotkanie, bo sytuacja w nim zmieniała się jak w kalejdoskopie. Raz prowadziła jedna drużyna, a raz druga. Były wspaniałe pościgi za wynikiem.

– W pewnym momencie to było, mówiąc kolokwialnie, rzeźbienie. Jakoś trzeba było zdobywać te punkty. Nawet w brzydki sposób. Trzeba było zmuszać przeciwnika do błędów. To na pewno nie było piękne i widowiskowe spotkanie, chociaż walka w końcówkach trzeciego i czwartego seta mogła się podobać, bo było dużo emocji. Nasza gra nie wygląda jednak jeszcze dobrze – przyznała Polka.

Biało-Czerwone mogły jednak imponować grą w końcówkach setów.

– Fajnie do nich podeszłyśmy. Nawet, jeżeli przegrywałyśmy wyraźnie, to jednak nie było presji, tylko spokojnie goniłyśmy wynik. Miałyśmy zamęczyć przeciwnika i realizowałyśmy ten plan taktyczny – zakończyła.

Z Opola – Tomasz Kalemba, Onet Sport


Czytaj więcej…

LN: bohaterka ostatniej akcji, Polki wygrały dzięki jej przytomności

Niemieckie siatkarki zdobyły punkt z akcji i doprowadziły do wyrównania – 25:25 – w czwartym secie meczu z Polkami. Nasze rywalki jeszcze cieszyły się z punktu, kiedy to przytomnością wykazała się Martyna Grajber. To ona zauważyła błąd Niemek, który …

Źródło: Onet.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *