ŁKS Łódź – Arka Gdynia 1:4. David Skhirtladze bohaterem …

ŁKS ŁódźArka Gdynia 1:4. David Skhirtladze bohaterem …

ŁKS najgroźniejszy był przy stałych fragmentach gry oraz gdy przed polem karnym zostawiano zbyt dużo miejsca Ramirezowi (ŁKS Łódź). Jedno z uderzeń Hiszpana trafiło w poprzepczkę. w dwóch przypadkach dobrze bronił Steinbors (ARKA Gdynia).

Źródło: Trojmiasto.pl

PKO Ekstraklasa: wysokie zwycięstwo Arki, fatalna passa ŁKS-u trwa

Przed meczem ŁKS Łódź zajmował ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie czterech punktów. Łodzianie nie zdobyli żadnych "oczek" od sześciu kolejek. Ostatnio przegrali 0:1 z Pogonią Szczecin. Arka Gdynia była piętnasta i miała jeden punkt więcej.

Źródło: Onet.pl

PKO Ekstraklasa. ŁKS ŁódźArka Gdynia. Kazimierz Moskal …

Łodzianie doznali tym samym siódmej porażki z rzędu. Udało się wprawdzie zdobyć kontaktowego gola na początku drugiej połowy, ale to nie pomogło podnieść morali drużynie w dalszej części meczu. Wygrywanie pojedynków z obroną ŁKS-u stanowiło dla …

Źródło: WP SportoweFakty

ŁKS zawiódł także w meczu z Arką. To już siódma porażka z rzędu

Sędzia doliczył cztery minuty, ale wynik – identycznie jak miejsce w tabeli ŁKS-u – nie uległ zmianie. Arka przesunęła się na 14. pozycję, ale może spaść niżej po meczu Lechii Gdańsk z aktualnie przedostatnią Koroną Kielce. ŁKS ŁódźArka Gdynia 1:4 (0:2).

Źródło: TVN24

Pięć goli w meczu na dnie tabeli. Arka wysoko pokonała ŁKS

W 21. minucie wynik meczu otworzył Davit Skhirtladze, którzy wykorzystał wrzutkę Michała Nalepy. Arka nie zwalniała tempa i pod koniec pierwszej połowy przeprowadziła jeszcze jedną efektowną akcję, w której Maciej Jankowski odgrywał piętą do Marko …

Źródło: Sport.pl