Liga Narodów Siatkarzy 2019 gdzie oglądać? Polska – Australia …

Wyniki wyborów do Europarlamentu 2019. Znamy polskich ...

Liga Narodów siatkarzy 2019: transmisja TV i online. Gdzie oglądać na żywo?

Autor: Tomasz Kudala/REPORTER

W Lidze narodów bierze udział szesnaście zespołów, które podzielone są na dwie grupy: Polska, Argentyna, Brazylia, Chiny, Francja, Niemcy, Iran, Włochy, Japonia, Rosja, Seria i USA. To drużyny, które ze względu na wysokie miejsca w rankingu światowym nie muszą martwić się o grze w Lidze Narodów. Wszystkie spotkania kadry Vitala Heynena będą dostępne w otwartych kanałach telewizyjnych. Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów siatkarzy? Czy stream online będzie dostępny za darmo?

Liga Narodów siatkarzy 2019 – PLAN TRANSMISJI z meczów Polaków. Kiedy i o której oglądać na żywo? Szesnaście zespołów podzielonych na dwie grupy. W pierwszej występują: Polska, Argentyna, Brazylia, Chiny, Francja, Niemcy, Iran, Włochy, Japonia, Rosja, Seria i USA. To drużyny, które ze względu na wysokie miejsca w rankingu światowym i sukcesy międzynarodowe nie muszą martwić się o grę w Lidze Narodów. W drugiej grupie znalazły się drużyny dryfujące: Australia, Bułgaria, Kanada i Portugalia. Te kraje są zagrożone spadkiem. Rywalizacja w Lidze Narodów ma potrwać aż pięć tygodni. W każdym zostaną rozegrane cztery mini turnieje. Pięć najlepszych zespołów awansuje do turnieju finałowego, który zostanie zorganizowany w Chinach i odbędzie się od 10 do 14 lipca. Wszystkie spotkania kadry Vitala Heynena będą dostępne w otwartych kanałach telewizyjnych. Gdzie oglądać mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów siatkarzy? Czy stream online będzie dostępny za darmo? Wszystkie terminy prezentujemy poniżej!

Katowice – Polska (31 maja – 2 czerwca):

 • 31 maja 2019, Polska – Australia: godzina 20.30 – (transmisja w TVP 1, stream online TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 1 czerwca 2019, USA – Polska, godzina 17.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 2 czerwca 2019, Brazylia – Polska,, godzina 17.00 (transmisja w TVP 1, stream online TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)

Ningbo – Chiny (7–9 czerwca):

 • 7 czerwca 2019, Francja – Polska, godzina 10.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 8 czerwca 2019, Polska – Bułgaria, godzina 10.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 9 czerwca 2019, Chiny – Polska, godzina 13.30 (transmisja w TVP 1, stream online TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)

Urmia – Iran (14–16 czerwca):

 • 14 czerwca 2019, Rosja – Polska, godzina 13.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 15 czerwca 2019, Iran – Polska, godzina 16.00 (transmisja w TVP 1, stream online TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 16 czerwca 2019, Polska – Kanada, godzina 13.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)

Mediolan – Włochy (21–23 czerwca):

 • 21 czerwca 2019, Polska – Argentyna, godzina 17.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 22 czerwca 2019, Polska – Serbia, godzina 17.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 23 czerwca 2019, Włochy – Polska, godzina 20.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)

Lipsk – Niemcy (28–30 czerwca):

 • 28 czerwca 2019, Polska – Japonia, godzina 17.30 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 29 czerwca 2019, Niemcy – Polska, godzina 17.30 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)
 • 30 czerwca 2019, Polska – Portugalia, godzina 17.00 (transmisja w TVP Sport, Stream online: TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej)


Czytaj więcej…

Liga Narodów siatkarzy 2019 – PLAN TRANSMISJI z meczów …

Liga Narodów siatkarzy 2019 – PLAN TRANSMISJI z meczów Polaków. Kiedy i o której oglądać na żywo? Szesnaście zespołów podzielonych na dwie grupy. W pierwszej występują: Polska, Argentyna, Brazylia, Chiny, Francja, Niemcy, Iran, Włochy, Japonia, …

Źródło: Radio Eska

Liga Narodów Siatkarzy 2019 gdzie oglądać? Polska – Australia …

W piątek, 31 maja rozpoczyna się Siatkarska liga narodów 2019, podczas której na boisku pojawi się również reprezentacja Polski. Przed nami pierwsze spotkania i dzień pełen emocji. Liga Narodów Siatkarzy 2019 opanuje katowicki Spodek, gdzie w piątek …

Źródło: Głos Wielkopolski

Polska – Australia, Liga Narodów siatkarzy 2019. Jeszcze bez Leona …

Polska – Australia, Liga Narodów siatkarzy 2019. Transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać? Już w piątek (31.05.2019) reprezentacja Polski siatkarzy rozpocznie zmagania w Lidze Narodów 2019. Na początek mecz Polska – Australia w Katowicach.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Dobry początek Polaków w Lidze Narodów. Schody dopiero się …

Reprezentacja Polski siatkarzy pokonała Australię 3:1 w swoim pierwszym meczu tegorocznej edycji Ligi Narodów. W katowickim Spodku Biało-Czerwoni zmierzą się jeszcze ze znacznie silniejszymi ekipami USA (sobota) i Brazylii (niedziela).

Źródło: TVN24 Sport

Liga Narodów siatkarzy: Brazylia lepsza od USA na początek …

Tegoroczny turniej siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn rozgrywany w Katowicach rozpoczął się od spotkania USA – Brazylia. W starciu drugiej i trzeciej drużyny ostatnich mistrzostw świata lepsi okazali się wicemistrzowie globu, którzy wygrali 3:0 (25:22, …

Źródło: Onet.pl

Siatkarska Liga Narodów Mężczyzn 2019 terminarz, wyniki. Gdzie …

Siatkarska Liga Narodów rozpoczyna się w piątek, 31 maja. Fani piłki siatkowej będą mogli stać się częścią tego wspaniałego, sportowego widowiska. Kiedy Polacy grają mecz? Poniżej znajdziecie terminarz Siatkarskiej Ligi Narodów 2019 w Katowicach.

Źródło: Głos Wielkopolski

Liga Narodów siatkarzy. Polska – Australia na żywo

Polscy siatkarze podejmują Australię w katowickim Spodku w meczu Ligi Narodów. Śledź przebieg spotkania z Interią! Zdjęcie. Fabian Drzyzga /AFP. Fabian Drzyzga /AFP. (Uwaga: relacja nie odświeża się automatycznie, wciśnij F5).

Źródło: Interia

Polska – Australia: transmisja w TV i online live stream | Liga

W piątek polscy siatkarze zainaugurują zmagania w tegorocznej Lidze Narodów. … W Lidze Narodów nie będzie mógł niestety grać Wilfredo Leon, bo dopiero 24 lipca minie karencja nakładana przez FIVB na zawodników zmieniających barwy narodowe.

Źródło: Przegląd Sportowy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *