Liga Narodów: Polska – USA. Relacja i wynik na żywo

Powyborcze opcje dla KE, Wiosny, Razem i Konfederacji ...

Obie reprezentacje zmierzyły się ostatnio 29 września 2018 roku w Turynie, a stawką tej konfrontacji był awans do finału mistrzostw świata. Kapitalne widowisko zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych 3:2 (15:11 w tie-breaku). Podopieczni trenera Vitala Heynena przełamali złą passę w meczach reprezentacji Polski z Amerykanami. W poprzednich latach był to niezwykle wymagający rywal. Polacy przegrali z USA np. podczas MŚ 2014 i była to jedyna porażka w drodze do złotego medalu. Z kolei przegrana 0:3 w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich zakończyła selekcjonerską kadencję Stephane Antigi.

 

Na inaugurację katowickiego turnieju LN siatkarze Stanów Zjednoczonych ulegli Brazylii 0:3 (22:25, 22:25, 23:25). Polacy rozpoczęli zmagania od zwycięstwa nad Australią 3:1 (25:15, 24:26, 25:21, 25:14), choć trener Heynen przyznawał, że jego podopieczni szczyt formy szykują na kwalifikacje olimpijskie i mistrzostwa Europy, nie są więc jeszcze w optymalnej dyspozycji.

 

– Kibice jak zwykle dopisali. Przyjemnie się gra przy takiej publiczności. Przed nami mecze z USA i Brazylią. Tych rywali nikomu nie trzeba przedstawiać. Zawsze prezentują wysoki poziom. Nie ma co się ich obawiać. Trzeba podejść z respektem, ale wydaj mi się, że są do ogrania – powiedział po pierwszym spotkaniu LN przyjmujący Bartosz Kwolek.

 

Relacja na żywo z meczu Polska – USA  na Polsatsport.pl od godziny 17.00.


Czytaj więcej…

Polska – USA NA ŻYWO: Wielkie nerwy w meczu Ligi Narodów. Jest …

Polska: Bieniek, Bołądź, Drzyzga, Fornal, Kochanowski, Konarski, Kubiak, Kwolek, Łomacz, Nowakowski, Śliwka, Szalpuk, Wojtaszek, Zatorski. USA: Defalco, Ensing, Jendryk, Langlois, Ma'a, Muagututia, Russell, Sander, Shoji E., Shoji K., Smith, Stahl, …

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Polscy siatkarze grają z USA w Lidze Narodów! [RELACJA NA ŻYWO]

Kadra reprezentacji Polski: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz, Dawid Konarski, Bartłomiej Bołądź, Piotr Nowakowski, Jakub Kochanowski, Mateusz Bieniek, Artur Szalpuk, Michał Kubiak, Aleksander Śliwka, Bartosz Kwolek, Tomasz Fornal, Damian …

Źródło: Sport.pl

Liga Narodów: Polska – USA. Relacja i wynik na żywo

Polska – USA 0:1, 31:31 Michał Kubiak zaatakował po bloku. 18:55. Polska – USA 0:1, 30:31 Mateusz Bieniek minimalnie przestrzelił zagrywkę. 18:54. Polska – USA 0:1, 29:30 Mitchell Stahl – as serwisowy. 18:53. Polska – USA 0:1, 29:28 Dawid Konarski!

Źródło: polsatsport.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *