Liga Mistrzów 2019. Tomasz Kłos wytypował idealnie wynik meczu …

Gliwice zostały gospodarzem tegorocznego finału Eurowizja Junior

Mimo porażki na własnym stadionie 0:2, Manchester United odrobił w Paryżu straty. Wygrał z miejscowym PSG 3:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Gola na wagę awansu strzelił z rzutu karnego Marcus Rashford w 90. minucie rewanżowego starcia …

Źródło: WP SportoweFakty

Niezwykły wyczyn Manchesteru United! PSG znów odpada z LM, bo …

Cóż za wieczór w Paryżu! Manchester United przystępował do rewanżu w beznadziejnej sytuacji, bo w pierwszym meczu u siebie przegrał 0:2. Jednak to, co się wydarzyło przeszło do historii Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły już w 2. minucie zaczął odrabiać …

Źródło: Przegląd Sportowy

Kulisy studia Ligi Mistrzów TVP: wielka radość Tomasza Kłosa

Jack Kurowski w roli… operatora, w studiu Tomasz Kłos, Sebastian Mila, Maciej Szczęsny i współprowadzący Rafał Patyra, na ekranie ostatnie minuty meczu Paris Saint-Germain – Manchester United w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Zobaczcie wielkie emocje.

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)