Liga Europy. Legia Warszawa przywitała KuPS wyjątkową piosenką …

Legia szybko strzeliła bramkę po uderzeniu w 9. minucie Mateusza Wieteski. Gospodarze mieli optyczną przewagę, jednak nie potrafili powiększyć prowadzenia. Rewanż odbędzie się w Finlandii, w przyszły czwartek 1 sierpnia. Początek spotkania o godz.

Źródło: WP SportoweFakty

Kulisy zwycięstwa z KuPS Kuopio

W 1. meczu II rundy eliminacji Ligi Europy UEFA legioniści wygrali przed własną publicznością 1:0 z fińskim KuPS Kuopio. Jedyną bramkę zdobył w 9. minucie Mateusz Wieteska, dla którego był to pierwszy gol w barwach Legii w oficjalnym spotkaniu.

Źródło: Legia Warszawa – strona oficjalna (komunikaty prasowe) (Blog)

Legia pokonała fiński KuPS 1:0

Wtedy także bramkarz KuPS stanął na wysokości zadania. Jak informuje portal RDC, przez jakiś czas na boisku nie działo się nic ciekawego. Ożywiło się dopiero w 38. minucie, gdy tuż po kontrze, Gwilia dograł do Carlitosa, a Hiszpan uderzył z woleja.

Źródło: wio.waw.pl

Skromna wygrana Legii

Legia Warszawa pokonała fińskie KuPS Kuopio 1:0 w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy UEFA. Zwycięską bramkę w 10. minucie zdobył Mateusz Wieteska. Rewanż już za tydzień, w czwartek, 1 sierpnia, o godzinie 18:00 w Kuopio.

Źródło: Informator Stolicy (komunikaty prasowe)

Skromne zwycięstwo Legii z Finami przed meczem z Koroną

Szkoleniowiec kielczan natomiast, Gino Lettieri, pojedynek Legii z KuPS oglądał w czwartkowy wieczór na żywo na obiekcie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Skład Legii z wygranego meczu z KuPS Kuopio: Majecki, Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, …

Źródło: CKsport.pl

Liga Europy: Rywale Legii Warszawa i Lechii Gdańsk zadowoleni z …

Czwartkowi rywale Legii Warszawa i Lechii Gdańsk – fińskie KuPS Kuopio i Broendby Kopenhaga, pomimo porażek, są zadowoleni z wyników uzyskanych w Polsce w pierwszych meczach 2. rundy piłkarskiej Ligi Europy. Teraz już znają grę przeciwnika i się …

Źródło: polsatsport.pl