Lidl – buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić …

Lidl - buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić ...

Lidl – buty Birkenstock: kiedy buty trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? W których sklepach są dostępne buty?  Odpowiadamy na zadawane pytania oraz sprawdzamy szczegółowe informacje o butach Birkenstock w Lidlu. 

Na pytanie o to kiedy buty Birkenstock trafią do Lidla w 2019 roku możemy już odpowiedzieć. Buty Birkenstock trafią do sprzedaży 13.05.2019. Obuwie nie będzie jednak dostępne w sklepach stacjonarnych. Jeśli zdecydujemy się na kupno klapków Birkenstock, będzie można je nabyć za pośrednictwem internetowej strony Lidla: lidl-sklep.pl

>> Lidl – sklep internetowy w Polsce: jak działa? Kiedy zrobimy zakupy przez internet?

>> Lidl – torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]

Od 5 kwietnia Lidl uruchomił swój własny sklep internetowy. Na "wirtualnych półkach" znalazły się już artykuły do domu lub sprzęt AGD. Przez najbliższy czas, sieć nie planuje wprowadzić żywności do sprzedaży online.

– To początkowa faza. Zaczynamy z 650 artykułami. Nowa oferta w sklepie internetowym będzie się pojawiać w poniedziałek, czwartek i sobotę – mówił Maksymilian Braniecki, prezes Lidla Polska.

Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat cen butów Birkenstock w Lidlu. Kwota, którą będziemy musieli zapłacić za "najwygodniejsze klapki na świecie", jest znacznie niższa niż cena rynkowa. Buty Birkenstock – kilka różnych modeli – kosztują ok. 99 złotych za sztukę.  

>> Lidl hojny dla stażystów. Podwyższono im pensje

>> Lidl. Tanie torebki Michael Kors nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji


Czytaj więcej…

Lidl – buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić …

Buty Birkenstock nie będą jednak dostępne w sklepach stacjonarnych. Jeśli zdecydujemy się na ich kupno, od 13.05.2019 będzie można je nabyć jedynie za pośrednictwem internetowej strony Lidla: lidlsklep.pl. Lidl – sklep internetowy w Polsce: jak działa?

Źródło: Radio ZET

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *