Lidl – buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić …

Lidl - buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić ...

Lidl – buty Birkenstock: kiedy buty trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić? W których sklepach są dostępne buty?  Odpowiadamy na zadawane pytania oraz sprawdzamy szczegółowe informacje o butach Birkenstock w Lidlu. 

Na pytanie o to kiedy buty Birkenstock trafią do Lidla w 2019 roku możemy już odpowiedzieć. Buty Birkenstock trafią do sprzedaży 13.05.2019. Obuwie nie będzie jednak dostępne w sklepach stacjonarnych. Jeśli zdecydujemy się na kupno klapków Birkenstock, będzie można je nabyć za pośrednictwem internetowej strony Lidla: lidl-sklep.pl

>> Lidl – sklep internetowy w Polsce: jak działa? Kiedy zrobimy zakupy przez internet?

>> Lidl – torebki Michaela Korsa: kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i za ile? [CENY]

Od 5 kwietnia Lidl uruchomił swój własny sklep internetowy. Na "wirtualnych półkach" znalazły się już artykuły do domu lub sprzęt AGD. Przez najbliższy czas, sieć nie planuje wprowadzić żywności do sprzedaży online.

– To początkowa faza. Zaczynamy z 650 artykułami. Nowa oferta w sklepie internetowym będzie się pojawiać w poniedziałek, czwartek i sobotę – mówił Maksymilian Braniecki, prezes Lidla Polska.

Wiele osób szuka w sieci także informacji na temat cen butów Birkenstock w Lidlu. Kwota, którą będziemy musieli zapłacić za "najwygodniejsze klapki na świecie", jest znacznie niższa niż cena rynkowa. Buty Birkenstock – kilka różnych modeli – kosztują ok. 99 złotych za sztukę.  

>> Lidl hojny dla stażystów. Podwyższono im pensje

>> Lidl. Tanie torebki Michael Kors nie pochodzą z oficjalnej dystrybucji


Czytaj więcej…

Będą wojny o ten towar? Kolejny przeceniony produkt w Lidlu

W limitowanej ofercie dostępnej w sklepie internetowym Lidl Polska od poniedziałku mają być dostępne modele torebek Michaela Korsa z dwiema lub czterema wewnętrznymi kieszeniami oraz metalowymi nóżkami. Torebki będą oferowane w cenie 799 PLN …

Źródło: fakt.pl

Lidl – buty Birkenstock: kiedy w sprzedaży, gdzie i za ile je kupić …

Przez najbliższy czas, sieć nie planuje wprowadzić żywności do sprzedaży online. – To początkowa faza. Zaczynamy z 650 artykułami. Nowa oferta w sklepie internetowym będzie się pojawiać w poniedziałek, czwartek i sobotę – mówił Maksymilian Braniecki, …

Źródło: Radio ZET

Najpierw torby Michaela Korsa, a teraz kultowe klapki w Lidlu. Buty …

Lidl po raz kolejny zaskakuje! Niedawno pojawiła się informacja, że w sklepie internetowym marki będzie można kupić torebki Michaela Korsa za 799 zł, a teraz okazuje się, że to nie jedyny kultowy produkt, jaki będzie można kupić w ofercie dyskontu!

Źródło: Party.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *