Liczba kropek na biedronce siedmiokropce. Pytanie z "Milionerów …

Gra o Tron 8 SEZON PREMIERA 14.04 Kiedy nowe odcinki? Gdzie ...

Pan Jarosław swoją grę rozpoczął już w czwartkowym odcinku. Udało mu się zdobyć próg gwarantowany 40 tysięcy złotych. Wtedy też skończył się czas programu.

Pytanie o liczbę kropek na biedronce siedmiokropce było pierwszym, jakie usłyszał w poniedziałkowym odcinku.

A: siedem

B: trzy

C: cztery

D: tyle co na prawej

Uczestnik miał do dyspozycji jeszcze dwa koła ratunkowe – telefon do przyjaciela i pół na pół. Postanowił skorzystać z tego drugiego.

Po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi do wyboru zostały „B: trzy” i „D: tyle co na prawej”. Nie chcąc tracić trzeciego koła, pan Paweł postanowił zaryzykować. Postawił na odpowiedź „B: trzy”.

Niestety, była to zła odpowiedź. Biedronka siedmiokropka ma tyle samo czarnych kropek na lewej, jak i na prawej pokrywie. Jedna kropka jest wspólna dla obu pokryw.

Pan Paweł opuścił program z kwotą gwarantowaną 40 tysięcy złotych.

ZOBACZ INNE PYTANIA Z „MILIONERÓW”


Czytaj więcej…

Liczba kropek na biedronce siedmiokropce. Pytanie z "Milionerów …

Ile czarnych kropek na lewej czerwonej pokrywie ma biedronka siedmiokropka? Siedem, trzy, cztery czy tyle, co na prawej? To pytanie z "Milionerów" warte 75 tysięcy złotych zaskoczyło Pana Jarosława Walko z Poznania. Pan Jarosław swoją grę rozpoczął …

Źródło: TVN24

Ile czarnych kropek na lewej czerwonej pokrywie ma biedronka

Ile czarnych kropek na lewej czerwonej pokrywie ma biedronka siedmiokropka? [MILIONERZY PYTANIE I ODPOWIEDŹ – 15.04.2019]. mm 15 kwietnia Zaktualizowano wczoraj, 17:00. Dzisiaj kolejny odcinek programu Milionerzy. Szymon Starnawski /Polska …

Źródło: Gazeta Pomorska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *