Legendy Polonii i Ruchu – Jacek Trzeciak i Wojciech Grzyb zapraszają na mecz – NaszeMiasto.pl

Legendy Polonii i Ruchu - Jacek Trzeciak i Wojciech Grzyb zapraszają na mecz - NaszeMiasto.pl

W środę 20 marca poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Natalia Wróbel i Maciej Borowicz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników – (Natalia) sześć i (Maciej) cztery. Decyzję o tym, kto odpadnie z „Big Brothera” spoczywała jedynie po stronie widzów. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby – poprzez wysłanie SMS lub online na stronie programu.

Jak poinformowała Agnieszka Woźniak-Starak, do ostatnich chwil rywalizacja między dwójką uczestników była bardzo wyrównana. Tuż przed programem różnica wynosiła trzydzieści głosów. Decyzją widzów, czyli 52 proc. głosów, willę w Gołkowie musiała opuścić 21-letnia Natalia Wróbel.

„Nie jestem zaskoczona” – stwierdziła, zapytana o przeczucia przez odprowadzającego ją do studia Bartka Jędrzejaka. Czy jej zdaniem Maciej zasłużył na kolejną szansę od widzów?

Maciek nie zasłużył. Zadłużyli Igor i Magda i trzymam za nich kciuki” – skwitowała opuszczająca dom Wielkiego Brata uczestniczka.

Foto: vod.pl


Natalia Wróbel opuszcza dom Wielkiego Brata

Natalia Wróbel pochodzi z Bytomia. Już na samym początku występu w programie przyznała, że chce zostać celebrytką, ponieważ podoba jej się ich styl życia. W wieku 18 lat wyjechała do Włoch, a później. przeprowadziła się do Szwajcarii. To tam poznała miłość swojego życia, czyli o dwadzieścia lat starszego partnera. 

Wielki Brat postanowił nie szczędzić emocji uczestnikom reality show i zorganizował niespodziewane nominacje. Jako pierwszy do pokoju zwierzeń udał się Maciej, którego już po raz kolejny wodzowie uratowali od odejścia z programu.

„Nominuję Łukasza. To osoba wycofana, nie uczestniczy w grach i zabawach. Absolutnie był poza zabawą, która integrowała wszystkich, on wtedy spał. Alienuje siebie w stronę trzech dziewczyn i nie mam z nim o czym rozmawiać. To moim zdaniem jedna i jedyna osoba, która powinna opuścić dom Wielkiego Brata” – zaczął stanowczo. Z drugą nominacją nie było już tak łatwo. Maciej potrzebował kilka dłuższych chwil do namysłu. „Będzie to Magda. Nadal mam z nią bardzo mały kontakt, dużo czasu poświęca na malowanie się, nie uczestniczy w czynnościach gospodarczych. Skłaniam się ku Magdzie” – dodał.

Kolejną osobą, którą Wielki Brat zaprosił do pokoju zwierzeń był Łukasz. „Nominuję Maćka. Dalej go nie lubię, ma negatywą energię i wprowadza złą atmosferę w domu” – powiedział. Drugiej nominacji nie uzasadnił. „Karolina” – skwitował.

Karolina natomiast była bardzo zdecydowana. „Łukasz, ponieważ nie odnajduje się w naszym towarzystwie. Druga osoba to Iza, bo sądzę, że przytłaczają ją wewnętrzne sprawy” – powiedziała krótko.

Tomek miał swoje powody, dlaczego nominował poszczególne osoby. „Podtrzymuję pierwszą nominację, czyli… Oleg. Jest uczestnikiem, którego najmniej mi będzie brakowało. Najmniej wnosi w mój pobyt tutaj. Drugą osobą jest Łukasz, ponieważ nie określił swoich preferencji na początku i czuję się oszukany. Jest to dla mnie istotne, żeby wiedzieć kto jaki jest, a on mnie okłamał” – stwierdził oburzony.

Następnie przyszła kolej na Kasię. „W tym tygodniu dostanę mocno po dupie, bo nawaliłam, ale nominuję Tomka, bo nie dostał żadnej nominacji poprzednio i to będzie dla mnie bezpieczny wybór. Drugą osobę będzie ciągle Karolina, bo nominowałam ją tydzień temu. Nie wiem nawet dlaczego” – mówiła niezdecydowana.

Bartek był bardzo zdecydowany, co do swoich głosów. „Znowu parka, żeby nie było: pierwszy poleci top model, czyli Tomasz. Podsłuchałem taką rozmowę miedzy nim, a Marleną. Ma plan od początku, że trzeba najmocniejszych eliminować. Kobieta to będzie Justyna, a powodem jest tylko to, że czasami to, co mówi i jak do tego wszystkiego podchodzi, jest takie niezrozumiałe” – tłumaczył.

Głosy Igora przedstawiają się następująco: „Justyna – od początku nie znaleźliśmy wspólnego tematu. Próbuje zagaić, ale mało kulturalnymi tekstami sobie rzuca. Drugą osobą będzie Tomasz, bo mam z nim najmniejszy kontakt ze wszystkich. Na dzień dzisiejszy takie są moje typy” – powiedział.

Oleg załatwił sprawę niezwykle szybko. „Nominuję Łukasza i Magdę, bo w tym tygodniu byli najmniej zaangażowani. Tyle mogę powiedzieć” – wyznał.

Powody Magdy były bardzo przewidywalne. „Tomek ze względu, że spędziliśmy mało czasu razem i jeszcze go nie znam. Marlena, bo wcześniej zdecydowała, że chce opuścić dom, więc myślę, że tak będzie najłatwiej” – zastanawiała się.

Głosy Radka przedstawiały się następująco: „Łukasz, bo mam z nim najmniejszy kontakt i Marlena, bo tęskni za dziećmi i jest jej tu źle” – wyznał.

Następnie do pokoju zwierzeń przyszła właśnie Marlena. „Pozostaję przy ostatniej nominacji. Magda, bo nasz kontakt nie pogłębił się na tyle, bym go chciała. Nominuję Tomka, bo wydaje mi się najmniej szczerą osobą” – stwierdziła.

Klaudia także bez zastanowienia przedstawiła swoje typy. „Karolina, bo mamy najmniejszy kontakt. Drugą osobą jest Justyna, mimo, że bardzo ją lubię, ale muszę kogoś podać. Czasami denerwują mnie jej filozoficzne wywody” – zdradziła.

Iza była tajemnicza. „Do wyjścia nominuję Marlenę, dlatego, że chciałaby opuścić dom. Drugą osobą jest Tomek i mam nadzieję, że mój głos mu nie zaszkodzi” – powiedziała.

Justyna nie mogła się zdecydować. „Nominuję Marlenę i Bartka. Nic mi nie zrobili. Skoro muszę, to nominuję ich” – mówiła nieprzekonana.

Oficjalnie nominacje przedstawiają się następująco: zagrożeni są Tomasz Urban (6 głosów) i Łukasz Darłak (5 głosów).

Foto: Facebook.com


Big Brother: nominowani Tomasz Urban i Łukasz Darłak

Najnowsza edycja programu „Big Brother” będzie trwać 90 dni. Finał planowany jest na 16 czerwca. Codzienne problemy uczestników „Big Brothera” widzowie TVN 7 będą mogli oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 20. Później stacja pokaże „Big Brother Extra” (emisja od 23.15).

W dni powszednie TVN 7 zaplanował trzy łączenia na żywo. „Big Brother – Pobudka” (godz. 9.50), „Big Brother – Popołudnie” (godz. 13.35) oraz „Big Brother – Podwieczorek” (godz. 16.40). Te wejścia antenowe potrwają kilka minut. Co tydzień, w czwartek, odbędą się nominacje. Następnie wystartuje głosowanie. W każdą niedzielę o godzinie 20.00 na TVN 7 będzie można zobaczyć, kto odpadł z show. W te dni w programie zobaczymy Agnieszkę Woźniak-Starak.

Codzienne relacje z wydarzeń rejestrowanych okiem Wielkiego Brata „Big Brother„, wieczorne podsumowania z udziałem gości – „Big Brother Nocą„, „Big Brother Nocą+” oraz specjalne odcinki dedykowane eliminacjom – „Big Brother Raport” i pożegnaniom – „Big Brother Arena„, jak i relacje prosto ze studia TVN, czyli „Big Brother Tydzień„, będzie można zobaczyć też na player.pl po uiszczeniu opłaty.

Zobacz też:


Czytaj więcej…

Natalia Wróbel Kim jest uczestniczka "Big Brothera"? Dowiedz się o …

Natalia Wróbel jest atrakcyjną, seksowną i odważną dziewczyną. Do "Big Brothera" zgłosiła się, bo chce zostać celebrytką. Czy ma ku temu szanse? Czy może wygrać program? Sprawdź, co wiadomo o pięknej mieszkance domu Wielkiego Brata.

Źródło: Gala.pl

Big Brother 2019: Natalia Wróbel opuściła Dom Wielkiego Brata

Tymczasem 52 procent widzów zdecydowało, że program opuści Natalia Wróbel. Uczestnicy pożegnali Natalię. Natalia Wróbel zgłosiła się do programu, bo jak sama powiedziała, chce zostać celebrytką. Była uczestniczka "Big Brothera" ma 21 lat i pochodzi …

Źródło: Radio ZET

"Big Brother": Natalia Wróbel opuściła dom Wielkiego Brata. Kto …

"Big Brother". Natalia Wróbel zdobyła aż sześć nominacji i decyzją widzów opuściła Dom Wielkiego Brata. "Nie jestem zaskoczona" – zdradziła Bartkowi Jędrzejakowi w drodze do studia. Podczas nieobecności Natalii, Wielki Brat zorganizował kolejne …

Źródło: Plejada.pl

Pierwsza osoba odpadła z Big Brothera. Kto opuścił dom Wielkiego …

Natalia ma 21 lat, sama mówi o sobie, że jest osobą wyniosłą. – Chciałabym być celebrytką. Podoba mi się bardzo życie celebryty, dlatego że uważam że jego życie polega na reklamowaniu ubrań, chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Nie wiem …

Źródło: fakt.pl

"Big Brother". Eliminacje: Natalia Wróbel odpadła z programu

… "Big Brothera" Agnieszka Woźniak-Starak kilkukrotnie powtarzała, że głosowanie jest bardzo wyrównane. Natalia i Maciek szli łeb w łeb. To był prawdziwy fotofinisz, ponieważ Maciej Borowicz otrzymał zaledwie 4% głosów mniej niż Natalia Wróbel. Dzieliła …

Źródło: Wirtualna Polska

BIG BROTHER – kto odpadł: Natalia Wróbel czy Maciej Borowicz …

Znamy pierwsze osoby nominowane od opuszczenia programu "Big Brother". Najwięcej uczestników uznało, że dom Wielkiego Brata powinni opuścić Natalia Wróbel i Maciej Borowicz. O tym, kto z nich odpadne, zdecydowali widzowie. Wyniki poznaliśmy w …

Źródło: Głos Wielkopolski

"Big Brother" nominacje 2. Natalia Wróbel odpadła z programu …

Za nami 1. eliminacje w programie "Big Brother". Do opuszczenia domu Wielkiego Brata byli nominowani Natalia oraz Daniel, więc widzowie musieli zdecydować, kto z tej dwójki odejdzie! Sprawdźcie, kto odpadł z show!

Źródło: Telemagazyn.pl

Legendy Polonii i Ruchu – Jacek Trzeciak i Wojciech Grzyb zapraszają na mecz – NaszeMiasto.pl

Wprawdzie "Trzeci" formalnie zawiesił już buty na kołku, ale na razie nikt nie zastąpił go w roli klubowej ikony. Po pierwsze: szacun. Doświadczeni zawodnicy w …

Źródło: Chorzów – NaszeMiasto.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *