Legendarna polska marka znika ze sklepów. Niemcy ją wycofują

Wybory do Europarlamentu 2019. Wyniki. Frekwencja. Kto dostał się ...

Produkty marki Zelmer były kiedyś niezwykle popularne, a sama firma mogła pochwalić się tytułem lidera na rynku małego AGD w Polsce i Rosji. W 2013 r. została wykupiona przez niemiecki koncern BSH, w skład którego wchodzą tacy producenci jak Bosch czy Siemens.

W opublikowanym na stronie internetowej komunikacie prasowym przeczytać możemy, że koncern BSH chce wzmocnić rolę Boscha i Siemensa w segmencie małego AGD, co jednocześnie oznacza, że produkty Zelmera z tego działu przestaną być produkowane, a w sklepach będzie można je dostać tylko do końca roku. Niegdyś Polski producent skupić ma się na tworzeniu dużego sprzętu AGD. Zapowiedziane zmiany nie wpłyną na obsługę gwarancyjną produktów Zelmer, która będzie kontynuowana na obecnie obowiązujących zasadach.

Jeśli jesteście fanami marki Zelmer, to najbliższe miesiące będą ostatnią okazją do zakupu sprzętów tej firmy. Poniżej znajdziecie listę najpopularniejszych urządzeń AGD Zelmera oraz sprawdzicie ich aktualne oferty.

Zobacz również materiał o tym, jak robić wyjątkowe zdjęcia:


Czytaj więcej…

Koniec małego AGD pod marką Zelmer

Urządzenia małego AGD produkowane obecnie pod marką Zelmer będą dostępne w sprzedaży do końca 2019 r. lub do wyczerpania stanów magazynowych – informuje grupa BSH. Firma dodaje, że zapewniać będzie nadal obsługę gwarancyjną oraz …

Źródło: BusinessInsider

Bosch i Siemens, a nie Zelmer. Polska marka znika z wielu …

Zelmer, kultowy polski producent sprzętu AGD, może zniknąć z rynku. Grupa BSH, która wykupiła przedsiębiorstwo sześć lat temu, zmieniła strategię. Na odkurzaczach, mikserach, i robotach kuchennych ma być umieszczane logo Bosch lub Siemens.

Źródło: Gazeta.pl

Kultowa polska marka znika z rynku. Niemieccy właściciele zastąpią …

Sprzęt marki Zelmer będzie oferowany do końca 2019 roku lub do wyczerpania zapasów magazynowych – jeśli planujecie zakup małego AGD z polską marką, trzeba więc będzie się pospieszyć. Wszystkie produkty wychodzące z podrzeszowskiej fabryki w …

Źródło: Antyradio.pl

Sprzęty tej marki są w prawie każdym polskim domu. "Małe AGD" od …

Niemiecka grupa ogłosiła, że zawiesza produkcję mniejszych sprzętów pod szyldem Zelmera. Te obecne na rynku będą możliwe do kupienia do końca 2019 roku lub wyczerpania zapasów. Zamiast małego AGD Zelmer ma teraz markować większy sprzęt.

Źródło: INNPoland.pl

Zelmer rezygnuje z produkcji małego AGD

Produkty marki Zelmer były kiedyś niezwykle popularne, a sama firma mogła pochwalić się tytułem lidera na rynku małego AGD w Polsce i Rosji. W 2013 r. została wykupiona przez niemiecki koncern BSH, w skład którego wchodzą tacy producenci jak Bosch …

Źródło: Komputer Świat

Legendarna polska marka znika ze sklepów. Niemcy ją wycofują

Zelmer, polska marka sprzętu AGD z długimi tradycjami, pomału przestaje istnieć. Niemieccy właściciele podjęli decyzję. Koncern BSH na razie wycofuje z produkcji małe AGD pod nazwą Zelmer, ale jak mówią media – marka idzie docelowo w odstawkę.

Źródło: Najwyższy Czas!

"Tak wygląda kłamstwo"! Eurodeputowana PO alarmuje, że znika …

Zelmer nie będzie już produkować małego sprzętu AGD-odkurzaczy, robotów kuchennych czy czajników elektrycznych, z których produkcji słynął przez lata”. Czy to oznacza, że za rządów, które tak ochoczo mówią o „repolonizacji” zniknie znana polska …

Źródło: wPolityce.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *