Ledwo żywa 9-latka w wersalce w Gorzowie. Co zrobił jej zboczeniec?

Piękny gol Zielińskiego i wysoka wygrana Napoli [wideo]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]

Gorzowscy policjanci uwolnili 9-latkę więzioną w jednym prywatnych mieszkań. Dziewczynka przebywała w domu znajomego swojej matki, który został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. Śledczy badają, czy doszło do gwałtu.

Nadkomisarz Marcin Maludy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim powiedział, że służby zaalarmował starszy brat dziewczynki, który wraz z kolegą rozpoczął poszukiwania zaginionej siostry.

Według ich relacji z mieszkania miał wydobywać się stłumiony głos. Jak dodał nadkomisarz policja i straż pożarna podjęły natychmiastową interwencję.

– Po wejściu do mieszkania znaleźliśmy 9-latkę, która znajdowała się w wersalce. Była skrępowana, miała zakneblowane usta – powiedział. Dziewczynka od razu trafiła pod opiekę lekarzy.

Około pierwszej w nocy policjanci odnaleźli i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, w którego mieszkaniu znaleziono skrępowaną dziewczynkę. Podejrzany próbował uciekać przed policją. Trafił do policyjnej izby zatrzymań, gdzie zostanie przesłuchany.

Poszkodowana 9-latka znajduje się w szpitalu. Według informacji policji matka dziecka wiedziała o tym, że dziewczynka znajduje się pod opieką znajomego. Mężczyzna miał powiedzieć kobiecie, że podczas spaceru dziewczynka oddaliła się i nie może jej znaleźć.

Polska


Czytaj więcej…

Gorzów Wielkopolski. Znaleziona 9-latka ledwo żyła. "Policjanci …

W jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim policja znalazła uwięzioną w wersalce 9-latkę. Dziewczynka była zakneblowana i związana, jej oddech był bardzo płytki. – Policjanci weszli tam naprawdę w ostatniej chwili – powiedział nadkom. Marcin …

Źródło: Wiadomosci Gazeta.pl

Gorzów Wielkopolski: 9-latka ZAKNEBLOWANA w wersalce. 24 …

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego zatrzymali 24-latka, który prawdopodobnie zgwałcił 9-letnią dziewczynkę. Dziecko było zakneblowane i skrępowane. Funkcjonariusze, którzy zostali wezwani na miejsce przez brata dziewczynki, znaleźli ją w wersalce.

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Ledwo żywa 9-latka w wersalce w Gorzowie. Co zrobił jej zboczeniec?

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego (woj. lubuskie) zatrzymali Mateusza K. (24 l.) podejrzanego o brutalne zgwałcenie 9-letniej Sary. Dziecko – za zgodą matki – przebywało u niego od soboty, ale w niedzielę mężczyzna stwierdził, że dziewczynka uciekła.

Źródło: fakt.pl

Gorzów Wlkp.: Dziewczynka więziona w wersalce. 24-latek …

W jednym z mieszkań w Gorzowie Wlkp. odnaleziono wczoraj 9-letnią dziewczynkę, która była skrępowana, zakneblowana i schowana w wersalce. Śledczy nie wykluczają, że mogła zostać skrzywdzona na tle seksualnym. Podejrzewanym w sprawie jest …

Źródło: Onet.pl

Gorzów Wielkopolski. Związana 9-latka w wersalce. Zatrzymano …

Policjanci z Gorzowa Wielkopolskiego w jednym z mieszkań natrafili na wstrząsający widok. Związana 9-latka w wersalce była poszukiwana przez jej brata. Sprawcą okazał się 24-letni znajomy jej matki. Jak informuje „Gazeta Lubuska” w niedzielę 19 maja …

Źródło: wMeritum.pl

Gorzów Wielkopolski: Więził 9-letnią dziewczynkę w wersalce

Policja w Gorzowie Wielkopolskim wyjaśnia kulisy szokującego odkrycia. Po zgłoszeniu sąsiadów służby potwierdziły, że 24-letni mężczyzna więził 9-letnią dziewczynkę. Służby odnalazły dziecko skrępowane, złożone w… wersalce. Chcesz śledzić takie …

Źródło: Radio ZET

Gorzów Wielkopolski: policjanci uwolnili więzioną 9-latkę

Gorzowscy policjanci uwolnili 9-latkę więzioną w jednym prywatnych mieszkań. Dziewczynka przebywała w domu znajomego swojej matki, który został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. Śledczy badają, czy doszło do gwałtu. Nadkomisarz Marcin Maludy …

Źródło: Radioszczecin.pl

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *