Lech Poznań blisko pierwszego letniego wzmocnienia

Lech Poznań blisko pierwszego letniego wzmocnienia

24-letni golkiper jest wychowankiem szkółki piłkarskiej Ajaksu Amsterdam, ale tam nie zdołał przebić się do składu i w lipcu 2015 roku trafił do innej ekipy z holenderskiej Eredivisie – PEC Zwolle. Wcześniej zaliczył jeszcze epizod w zespole Go Ahead Eagles.

W barwach PEC Zwllle rozegrał łącznie 91 meczów, a w obecnych rozgrywkach został wybrany przez kibiców najlepszym zawodnikiem sezonu. – I muszę powiedzieć, że moim zdaniem była to jak najbardziej słuszna decyzja – mówi nam Jurrien Schuiringa z holenderskiej gazety „De Stentor”, który doskonale zna Van der Harta.

– Mocną stroną Mickey’a jest gra na linii bramkowej, bo ma naprawdę świetny refleks – opowiada Schuiringa. – Gorzej radzi sobie za to na przedpolu. Wyjścia do dośrodkowań z rzutów rożnych, czy wolnych to na pewno nie są jego wielkie atuty i tutaj ma jeszcze sporo do poprawy – wyjaśnia.

– Początki w Zwolle miał ciężkie, bo trafił tutaj z drużyny wielkiego rywala zespołu PEC, czyli Go Ahead Eagles, a to jest zawsze trudna sytuacja. W ostatnim sezonie był już jednak zdecydowanym numerem jeden u trenera Jaapa Stama, który stawiał na niego kosztem doświadczonego Diederika Boera – mówi Schuiringa.

– Gdybym miał go sklasyfikować na tle innych bramkarzy z ligi holenderskiej, to nie widziałbym go na pewno w żadnym klubie z czołowej piątki Eredivisie. Myślę, że jest to bramkarz na poziom ligowego „top 8”, czyli powiedzmy takich klubów, jak Heerenven, Utrecht, czy Groningen – kończy holenderski dziennikarz.


Czytaj więcej…

Transfery. Bramkarz Mickey van der Hart w Lechu Poznań. To …

Transfery. Bramkarz Mickey van der Hart zostanie w poniedziałek nowym piłkarzem Lecha Poznań. Holender będzie pierwszym wzmocnieniem zespołu na sezon 2019/20. Między słupkami zastąpi Jasmina Buricia. Rywalem dla niego nie będzie też Matus …

Źródło: Gol24

Mickey van der Hart na testach medycznych w Lechu Poznań

Mocną stroną Mickey'a jest gra na linii bramkowej, bo ma naprawdę świetny refleks – opowiada Schuiringa. – Gorzej radzi sobie za to na przedpolu. Wyjścia do dośrodkowań z rzutów rożnych, czy wolnych to na pewno nie są jego wielkie atuty i tutaj ma …

Źródło: Przegląd Sportowy

Lech Poznań blisko pierwszego letniego wzmocnienia

I muszę powiedzieć, że moim zdaniem była to jak najbardziej słuszna decyzja – mówi nam Jurrien Schuiringa z holenderskiej gazety "De Stentor", który doskonale zna Van der Harta. – Mocną stroną Mickey'a jest gra na linii bramkowej, bo ma naprawdę …

Źródło: Onet.pl

Lech Poznań: Mickey van der Hart o krok od Kolejorza. Holenderski …

Potwierdziły się informacje, że nowym bramkarzem Lecha Poznań będzie Mickey van der Hart. Holender od poniedziałku przechodzi testy medyczne w Kolejorzu. Jeśli zakończą się one pozytywnie, 24-letni bramkarz podpisze kontrakt z Lechem Poznań.

Źródło: Głos Wielkopolski

Mickey van der Hart w Lechu Poznań (akt.)

W poniedziałek, 20 maja na testy medyczne do Poznania przyleciał Mickey van der Hart występujący dotąd w PEC Zwolle. Wychowanek słynnego Ajaxu Amsterdam po pozytywnym przejściu badań podpisze z naszym klubem 3-letni kontrakt stając się drugim …

Źródło: KKSLECH.com (komunikaty prasowe)

Mickey van der Hart na testach medycznych w Lechu

Mickey van der Hart rozpoczął testy medyczne w Lechu Poznań. Jeśli zakończą się one pozytywnie, 24-letni holenderski bramkarz podpisze kontrakt. Van der Hart zagrał w tym sezonie w 29 meczach holenderskiej ekstraklasy w barwach PEC Zwolle.

Źródło: 90 Minut

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *