Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina

Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina

Lech Dyblik

Autor: WBF

Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina – te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Lech Dyblik znany jest z pewnością wielu widzom serialu Świat według Kiepskich, w którym wciela się w postać złomiarza Kazimierza Badury. Grał także w teledysku Sławomira Zapały do piosenki Megiera. Przez wiele lat był także aktorem teatralnym.

Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina – te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat polskiego aktora. Co warto wiedzieć o Lechu Dybliku? Jest on absolwentem PWST w Krakowie, którą ukończył w 1981 roku. Jego pierwszą rolą filmową była rola robotnika Romali w polskim serialu Ślad na ziemi.

Dyblik zdecydowanie zalicza się do wysokich mężczyzn. Aktor mierzy aż 192 cm wzrostu.

Aktor urodził się 30 sierpnia 1956 r. w Złocieńcu. W 2019 będzie obchodził 63. urodziny.

Lech Dyblik jest nie tylko wybitnym aktorem, ale także muzykiem. W wywiadzie w Radiowej Jedynce Dyblik przyznał, że nauki gry na gitarze oraz śpiewu nauczył się, aby zająć się czymś, kiedy udało mu się wygrać z chorobą alkoholową. Aktor nagrał m.in. piosenkę do filmu Pod Mocnym Aniołem Wojciecha Smarzowskiego.

Lech Dyblik jest żonaty, ma trzy córki.

Aktor ma także brata, Pawła, którego mogliśmy również zobaczyć w kilku odcinkach serialu Świat według Kiepskich.


Czytaj więcej…

Lech Dyblik – kim jest? Wiek, wzrost, żona, rodzina, filmy

Kim jest Lech Dyblik? Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny we wtorek usiądzie na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. Ukończył Akademię Tetralną w Krakowie, a w latach 1981–1987 grał na deskach Teatru Narodowego w Warszawie. Wszyscy wróżyli …

Źródło: Gala.pl

Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina

Lech Dyblik: wzrost, wiek, piosenki, żona, rodzina – te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Lech Dyblik znany jest z pewnością wielu widzom serialu Świat według Kiepskich, w którym …

Źródło: Radio Eska

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *