League Of Legends: Opis patcha 9.6 – Urogoth wraca do łask

Wyjątkowa chwila w życiu Krawczyka i Juszczak!

Minionej nocy na publicznych serwerach League of Legends pojawiła się kolejna, oznaczona numerem 9.6 aktualizacja. Deweloperzy jednej z najpopularniejszych gier z gatunku moba na świecie postanowili standardowo już zbalansować bohaterów, ale też poprawić takie funkcje, jak LeaverBuster, limit klatek na sekundę czy też listę misji.

Ogromnych wzmocnień w patchu 9.6 doczekał się chociażby Urgot, który parę aktualizacji wstecz został osłabiony tak, że kompletnie wypadł z obiegu. Riot Games zdecydowało się zatem przywrócić go do łask głównie za pośrednictwem przeniesienia tarczy z jego W na E. Jeśli chodzi o Czystkę (W Urgota), to oprócz usunięcia tarczy zmniejszono także koszty jej użycia, czas odnowienia oraz redukcję obrażeń. Co ciekawe na maksymalnym poziomie będzie ona umiejętnością włączaną. W przypadku Pogardy (E) mamy do czynienia ze zwiększonymi obrażeniami i kosztem użycia, ale też z krótszym czasem odnowienia. Dodatkowo zasięg, obrażenia oraz czas rzucania Strachu ponad Śmierć (R) będą teraz większe.

Znaczące zmiany dotknęły także odświeżoną nie tak dawno temu Kayle. Sprawiedliwa Siostra w ostatnich tygodniach zdecydowanie wyglądała na niesamowicie silną postać, dlatego też deweloperzy gry postanowili nieco bardziej ją dostosować. Od teraz Kayle będzie miała zmniejszony przyrost obrażeń od ataku, prędkości ataku oraz osłabione skalowanie prędkości ruchu W. Mimo wszystko zdecydowano się przyspieszyć działanie W oraz E, a dodatkowo atak podstawowy z Gwieździstego Czaroostrza może teraz poprawnie trafić krytycznie, co na pewno wpłynie na siłę Kayle.

Wartym wspomnienia jest także fakt, że Riot Games kompletnie wykluczyło możliwość budowania Ezreala pod dwa przedmioty powiązane ze Łzą Bogini. Od teraz zakupienie jednego przedmiotu bazującego na Łzie Bogini będzie wiązało się z tym, że nie będziemy mogli kupić drugiego, którego częścią jest Łza Bogini. Jeżeli więc posiadamy Manamunę (lub Muramanę), nie możemy już kupić Kostura Archanioła, ani kolejnej Łzy Bogini.

Co ciekawe wyłączono również rangi pozycyjne w Ameryce Północnej i Korei w czasie ostatniego patcha, dlatego też nie zostaną one nawet zaimplementowane w innych regionach. Wraz z premierą patcha 9.6 zresetowano także wyższe partie drabinki rankingowej, a więc gracze kręgów Mistrza, Arcymistrza i Pretendenta staną się graczami kręgu Mistrza z zerowym dorobkiem punktów ligowych. Gracze kręgów Diamentu III, II oraz I zostaną zdegradowani o jedną dywizję. Więcej informacji na temat najnowszego patcha znajdziecie pod tym adresem.


Czytaj więcej…

Spore wzmocnienia Urgota – co jeszcze do League of Legends …

Co ciekawe wyłączono również rangi pozycyjne w Ameryce Północnej i Korei w czasie ostatniego patcha, dlatego też nie zostaną one nawet zaimplementowane w innych regionach. Wraz z premierą patcha 9.6 zresetowano także wyższe partie drabinki …

Źródło: Cybersport (komunikaty prasowe)

League Of Legends: Opis patcha 9.6 – Urogoth wraca do łask

W nocy z wtorku na środę na globalnych serwerach League Of Legend pojawił się patch oznaczony numerem 9.6. Wprowadza on dużo zmian championów, skupiając się głównie na ich zbalansowaniu. W grze naprawione zostało kilka błędów takich jak …

Źródło: TVP SPORT (komunikaty prasowe)

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *