LE: Pewny triumf Romy, sensacja w Niemczech

1. kolejka Ligi Europejskiej: Borussia VfL Moenchengladbach …

Shon Weissman wywołał eksplozję radości wśród kibiców Wolfsberger , zdobywając bramkę w 13. minucie meczu. W 26. minucie kartkę dostał Marcel Ritzmaier, zawodnik gości. Jedenastka Borussii ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę.

Źródło: Interia

LE: Wolfsberger rozbił Borussię M. Pewna wygrana Romy

Wolfsberger AC niespodziewanie objął prowadzenie w 13. minucie meczu na Borussia-Park. Po dośrodkowaniu Romano Schmida między źle ustawionych stoperów gospodarzy wbiegł Shon Weissman i zdobył pierwszą bramkę. Obrońcy zespołu z …

Źródło: Onet.pl

Piłkarze AS Romy bez większych problemów rozgromili przed własną publicznością Basaksehir 4:0. Takim samym zwycięstwem popisali się niespodziewanie zawodnicy Wolfsberger AC, którzy pokonali na wyjeździe Borussię Moenchengladbach.

Źródło: Piłka Nożna Online