LE: Eintracht gra dalej, Inter za burtą

Liga Europy: Eintracht wyeliminował Inter Mediolan i jest w …

Inter Mediolan przegrał 0:1 z Eintrachtem Frankfurt i pomimo znakomitej postawy Samira Handanovicia odpadł z rozgrywek. Jedyną bramkę spotkania już w 5. minucie zdobył Luka Jović. Jak się okazało był to gol na wagę awansu zespołu z Bundesligi.

Źródło: Onet.pl

Inter przegrywa przed własną publicznością i żegna się z Ligą Europy

Inter Mediolan przegrał z Eintrachtem Frankfurt 0:1 w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy i pożegnał się z turniejem. … Świetnie spisujący się Eintracht zagra więc w ćwierćfinale, choć nastroje kibiców może nieco psuć kontuzja Gacinovicia. Mocno …

Źródło: Przegląd Sportowy

InterEintracht ONLINE TV NA ŻYWO Liga Europy: InterEintracht

Inter – Eintracht ONLINE NA ŻYWO STREAM LIVE Liga Europy: Inter MediolanEintracht Frankfurt 14.03.2019 TRANSMISJA ONLINE i TV Gdzie oglądać mecz Inter – Eintracht LIVE w INTERNECIE i TELEWIZJI Na którym programie TRANSMISJA TV?

Źródło: SuperBiz.SE.pl

Liga Europy: Niezawodny Jović dał Eintrachtowi awans! Inter odpadł …

Eintracht Frankfurt pokonał na stadionie Giuseppe Meazzy 1:0 Inter Mediolan w meczu 1/8 finału Ligi Europy. Gola na wagę awansu strzelił już w 4. minucie najlepszy strzelec gości Luka Jović, który w obecnym sezonie zdobył już 22 bramki, do których …

Źródło: polsatsport.pl

Inter Mediolan przegrał na swoim stadionie 0:1 z Eintrachtem Frankfurt w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy. Jednocześnie to spadkobiercy pięciokrotnych triumfatorów Pucharu Niemiec wywalczyli przepustkę do kolejnej fazy rozgrywek.

Źródło: Goal.pl – piłka nożna